Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A koronavírus járvány kirobban...

A koronavírus járvány kirobbanásának felelőseit szerintetek megtalálják?

Figyelt kérdés
Ha igen, megbüntetik őket valaha?Csak érdekel.

2021. ápr. 9. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

Szerintem soha se fogják tudni konkrétan megmondani hogy ki miatt történt.

És van egy olyan érzésem, hogy nem egy ember keze van benne.


De tegyük fel,hogy megtalálják őket.

Akkor se tudnak már mit kezdeni ezzel, Szóval nem, nem lesznek megbüntetve.

2021. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A felelősei egytől egyig a politikusok. Minden hal a fejétől bűzlik, szerintem erre a helyzetre is abszolút igaz. Helyenként igazolható nyomai is vannak. Lásd Hollandia, Németország, Szerbia. Nem hiába tüntetnek az emberek. Nem jó kedvükből teszik, hanem, mert hülyének nézik őket. Sajnos ez van és ez az igazság. Bárki próbáljon meggyőzni ennek ellenkezőjéről semmilyen szinten nem fogadom el. Ha ez az egész dolog nem a politika hibája lett volna, akkor miért engednek a hazánkba ukránokat dolgozni, itthon is van elég munkanélküli. Köztudott, hogy az ukránokat folyton szekálja putyin. Azok idejönnek, felcsináltatják magukat és megvan a letelepedési engedély is, meg az állampolgárság is. Hát, hogy ne kapnának állampolgárságot a semmire, ezek mind viktor savazói. A másik dolog a minimálbér miért adóköteles? Az álláskeresési járadék miért annyi, amennyi? A nyugdíj miért kevés? Ezek mind súlyos kérdések. A melós miért keres keveset? Lásd a választ, viktor és társai. Nyíltan ki lehet mondani, minden a politikától függ. Ami pénzt rááldozott az ingyenélésre, babaváró hitel, csok, ezek most mind hiányoznak az államháztartásból. Bizony. Ezeket a pénzeket rá lehetett volna költeni kórházakra, életszínvonal növelésére, utakra és stb, számos hasznos dologra. Ehelyett mi lett? Lopás lopás lopás és stadionok, remekül ellopott eus pénzek, tönkretett egészségügy. Emberek megalázásai gyerekek, rezidens orvosok. Ez lett itt. És nyíltan kimondom azoknak, akik ennek az egésznek az ellenét vallják, vagy a narancsos jószágoknak, hogy ez mind a ti hibátok! Ahogy mondtam mindennek a mozgatórugója a poltika, meg is látszik Magyarországon. Nézd meg ki képviseli hazánkat külföldön! Deutsch. Hát csak rá kell nézni. Úgy néz ki, mint egy utolsó szakadt gettó lakó. És az a baj, hogy, akit kiküldesz, azok alapján rávarrják a népre azt, amit ott látnak. Magyarországot bűnözők vezetik és uralják! És ezeknek az embereknek megvannak a megfelelő bábjai. Jelen vannak itt, bármelyik közösségi oldalon, ha a fogyatékos kormányunkat bárki megsérti ugatnak, mint a fürdős kurv.ák. Persze alaptalanul megy a mutogatás a soros a migráns, a Gyurcsány. Az megy ennyi a szókincsük. És azért ennyi a szókincsük, mert besz.ari, gyáva alakok. Nézz rá a szíjgyártóra, nem akarom megbántani, szerintem a f.szát sem tudja kiverni, nemhogy külügyminiszteri szerepet betölteni. Nevetséges! És még ő hirdeti itt az igét, hogy oltasd magadat. Mióta lett ő járványügyi szakember? Én azt mondom, aki lőni akarja magát tegye, én nem fogom. És a baloldal védelme érdekében én annyit mondanék, hogy egyszer nem láttam nyíltan kimondva tőlük, hogy ne oltsák be magukat az emberek. Ők azt mondták, hogy olyan kórsággal ne oltassa magát senki, amire a magyar "szakemberek" mondták azt, hogy jó. Érthető, hogy a népet le akarták beszélni erről, hisz ezeknél a mondatoknál, hogy ezek jók, biztos vastag borítékok repkedtek. De, ha a baloldal azt mondta volna, hogy valóban ne oltassa be magát senki olyan oltással, amire az európai gyógyszerügynökség nem adott engedélyt, azt is tökéletesen elfogadtam, és megértettem volna. És, hogy miért nem fogom beoltatni magamat? Mert a számokban is csalás van. Nyilván ki kellett mondania, hogy május 4-én minden nyit, mert akkor itt vér folyott volna. Meg most megy a vírus nyaralni. Most jönnek majd a migránsok a változatosság kedvéért, meg a velős-pacalos sziszi. Szóval, akinek szent meggyőződése, hogy a krumpli huszár a legjobb, annak gratulálni tudok. Nyilván lesz olyan narancsos okostojás, aki meg fogja kérdezni, hogy kit tennék a helyükbe. Bárkit, aki még nem kapott esélyt. De őszintén még Gyurcsányt is szívesebben látnám.
2021. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2-es

Nem mondasz hülyeséget, sok mindnebe egyet értek veled, Jó a megfogalmazásod.

De szerintem nem igy értette a kérdező a kérdést.

🤔

2021. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lehet megmondani, melyik denevér volt a bűnös.
2021. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krwkco ***** válasza:
51%
Mitől van az, hogy többnyire olyan emberek "osztják az észt" a leglelkesebben, akik még az Enter billentyűt sem tudják használni?
2021. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
#1 azt tudják elérni vele, hogy nem lesz több hasonló eset (legalábbis tőlük). Ez pedig igen sokat jelent
2021. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Barmennyire jo erzes, a termeszet anyjat nem tudod lekrvazni.
2021. ápr. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha találnak is felelőst jó eséllyel hosszú időre titkosítják az anyagot. Mint tették azt pl a spanyolnátha idején az Aszpirintúladagolással.
2021. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!