Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erdemes fizikai munka miatt...

Erdemes fizikai munka miatt szedni Milgammat/Magneziumot vagy egyeb keszitmenyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyaron 2 honapra kaptam egy felkerest, hogy napi 10 oraban pincerkedjek (ne a pincerkedesen legyen a hangsuly meg hogy nyaron nem lesz semmi nyitva..). Meg sosem dolgoztam, egy fiatal, egeszseges lany vagyok. Most is sok vitamint szedek (cink, b-, c-, d-vitamint).

Ha fizikai munkat vegeztek, milyen vitaminokat szedtek, ha szedtek?

Nagyon koszonom a valaszokat!


2021. ápr. 14. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Magnéziumot mindenképpen, fiatal lány vagyok, rendszeresen futók stb, de amikor nyáron elkezdtem a vendéglátásban 12 orazni, ossze-vissza szaladgálni, akkor a vadlim gorcsolt este... Néha napközben, magnézium csodát tett :D
2021. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper, hasonlok miatt gondoltam ra, hogy valami kellhet. :) Megkerdezhetem, hogy te milyen formaban szedd, esetleg elarulod a termek nevet? Evekkel ezelott szedtem magneziumot, de abbol 10/20 tasakos kiszerelest es kulfoldon fogok dolgozni, ugyhogy nem szeretnek 5 doboz ilyen 10 tasakost vinni :)
2021. ápr. 14. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Tasakos formában szedtem én is :) sajnos a nevére nem emlékszem, de a patikában biztos segítenek kiválasztani egy jó terméket :)
2021. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2021. ápr. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!