Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogy nagyon...

Mitől van az, hogy nagyon lányosan viselkedek, és ez normális? 15/F

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 11:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
És miben nyilvánul meg ? Ülve pisilsz,babázol,szereted a rózsaszint,ékszermániás vagy,tetszenek a fiúk vagy mi nem tudom elképzelni XD
2010. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ott a pont : rózsaszín és ékszermánia
2010. aug. 22. 11:41
 3/20 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy mi a lányos meg mi a fiús.


Amíg nem fested magad, és nem raksz a gatyádba betéteket, meg nem hordasz tangát addig nincs gond!

2010. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
festeni csak a körmömet szoktam
2010. aug. 22. 11:43
 5/20 anonim válasza:
Milyen színnel?
2010. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Férfiak közül is sokan szeretik a rózsaszínt, csak nem mindenkinek áll jól.


Az ékszerek szeretete is normális, azért gyártják a női ékszereket hogy szeressék őket..


Ne hagyd hogy elrontsák az értékitéleted azok akik beszólnak vagy ahonnan ezt vetted hogy ez lányos viselkedés, mivel ez nem az. Ez egy alap egy origó sem nem + sem nem - egy általánosság amiből sokmindent nem lehet leszűrni, max annyit hogy van szépérzéked..

2010. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
a leggyakoribbak : lila, piros, sárga...de minden félét kipróbálok
2010. aug. 22. 11:44
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia!
2010. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Első vagyok


Hát most a rózsaszin relativ én szeretem a citromsárgát még se vagyok lány XD ékszer meg fülbevaló van minden második gyereken, meg ilyen gumiszalagos karkötő is.Kicsit lehetsz lányosabb személyeségű de minden ember más.Van pl egy hatalmas kigyúrt férfi aki lehet vékony hangú visszahúzódó ember.Meg sok lány focizik a haja is olyan mint a fiúé mégis lány fizikai értelembe és annak is gondolja magát :D

2010. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sok a női hormonod, az a lényeg a női nemhez vonzódj :)
2010. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!