Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg nem normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg nem normális? Rosszul viselkedek? (25 F)

Figyelt kérdés

Pár hónapja jöttem össze a barátnőmmel, imádom, nagyon jó vele. Pár napja egyre többet vagyunk együtt, tegnap nálam aludt. De egyre többet veszekszünk.:(

2 fő problémája:

1.

Éjjel gügyögtem neki meg hozzábújtam és megszólt, hogy ne legyek ilyen, ez annyira férfiatlan dolog, ne nyüszögjek. Ennyire érzéketlen?

2.

Nem tetszik neki, hogy 2-3 óránként hivogatom, hogy hol jár. Meg megkérdezte nem zavarna-e, ha elmegy egy csajbuliba (egyik bnőjéhez, csak lányok lennének). Én mondtam zavarna, azt mondta nem megy, de tuti nem tetszett neki a válaszom. Meg azért is megsértődött, hogy szóvá tettem ne a bnőjével menjen moziba, hanem velem.


NA most! Őszinte vélemény. Kiben a hiba? Tudom féltékeny típus vagyok meg néha átmegyek kisfiúba. Ez olyan nagy baj?


2010. nov. 21. 12:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Fordított esetben téged nem zavarna?
2010. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Engedd szabadon,ha nem szeret akk nem,ennyi..ha meg igen akk nem csal meg! Ne legyél féltékeny,ne fojtsd meg!
2010. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

1. hát ezt embere válogatja, hogy ki mit szeret, ha ő nem ilyen típus, akkor ennyi, egyikőtöknek sem a hibája.


2. már ne haragudj, de barátnőt tartasz, vagy rabszolgát? neked nincsenek haverjaid? fogd fel, hogy attól még h közös életbe kezdtetek, ez nem egyenlő azzal, hogy mindketten eldobjátok a régit. miért ne menjen a barátnője moziba? vagy csajbuliba? neki is kell "kimenő" különben ha magadhoz láncolod, megőrül, és rövid úton elhagy... a nők szeretik a szabadságot, és azokat a pasikat, akik ezt megadják nekik. ha ezen nem tudsz változtatni, akkor inkább keress egy olyan lányt, aki a talpadat csókolgatja, és arra idomíthatod, amire akarod... egy normális lány ilyet 1-2 hétnél tovább nem visel el.


szóval összefoglalva KVRA nem normális!!

2010. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Jó a féltékenykedés lehet, de én nem csinálok ilyeneket.

De miért baj, ha egy férfi érzelgős hozzábújik a lányhoz, meg az is a problémája, hogy ilyenkor mindig kérdezgetem, hogy ugye örökre velem maradsz... Én vele akarom leélni az életem, ha elhagyna tuti őrültséget csinálnék.

2010. nov. 21. 12:41
 5/26 errre ***** válasza:
Az én barátom meg tul lazán vett, azért nem működött, azt szerettem volna ha hívogat meg érzelmesebb stb..
2010. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Őrültséget csinálnál, ha elhagyna? Szar lehet idegileg ennyire labilisnak lenni... Ez szerinted normális?!
2010. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 errre ***** válasza:

12:42 vagyok.

Nekem is az életem része volt, de tudtam, hogy nem illünk össze(olyan mint a csajod)és most nagyon szenvedek.

De ne legyél buta, azért sem, más jobban megérdemel téged, aki ép úgy akar majd veled törődni, mint te vele.

2010. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:40


Egy pár hónapos kapcsolatban azért elvárás, hogy egy nő is akarjon valamit a sráctól a szexen kívül...

Én nem hiszem, hogy rögtön a kapcsolat elején hozzá kell szoktatni egy srácot a magányhoz, meg a csak csajos bulikhoz, valamint a külön utakhoz...

Elég paraszt dolog egy friss párkapcsolat esetében, hogy a delikvens másokkal megy moziba...Ha lány, ha fiú az illető...

Nincs semmi baj veled...Csak a lány nem szeret téged eléggé...Vagy érzéketlen HP...

2010. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Nem tetszik neki, hogy 2-3 óránként hivogatom, hogy hol jár. Meg megkérdezte nem zavarna-e, ha elmegy egy csajbuliba (egyik bnőjéhez, csak lányok lennének). Én mondtam zavarna, azt mondta nem megy, de tuti nem tetszett neki a válaszom. Meg azért is megsértődött, hogy szóvá tettem ne a bnőjével menjen moziba, hanem velem. "


Ezeket sztem jólenne ha gyorsan elfelejtenéd , mert nem hiszem hogy jó vége lesz.


Most gondolj már bele , hogy milyen lenne az , hogy a csaj hívogatna 2 óránként , hogy hol vagy és mér nem vagy itt már.


Engem nagyon zavarna.


meg hogy nem engeded el egy csajbuliba , omg, most még is micsinálhatna ott ? megd*gni nem nagyon tudná senki sem , max egy másik csaj :D .


meg moziba se mehet el barátnőjével ? -.- most mér ne mehetne?


Azért ne legyél már ennyire gyökér.

2010. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 errre ***** válasza:
Pontosan, nem szeret eléggé.Az én barátom 8hónapig húzta ezt..tudta jól, és titkolta, hogy nem szeret eléggé, hogy megfeleljen annak, hogy én szeretném ha törödne velem, és vége lett.
2010. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!