Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális az, hogy egyszer...

Normális az, hogy egyszer csúnyának egyszer szépnek látom magam?

Figyelt kérdés
Olyan furcsának tartom azt, hogy egyszer belenézek a tükörbe és azt mondom magamban, hogy hű milyen jól nézek ki. :) Egyszer pedig azt, hogy Jézusom... :( Ez miért van? Más és más megvilágítású tükrökben is különböző véleményeket alkotok magamról. Olyan is van, hogy felkelek reggel mosakodás, fésülködés nélkül, tehát amikor kikelek az ágyból és sokkal sokkal szebbnek érzem magam mint amikor már elkészültem. Meg amikor haza jövök a suliból egyszer így, egyszer úgy látom magam. Vajon mások is így látnak engem mint ahogy én látom magam??? :S Egy picit önbizalom hiányosnak is érzem magam. A válaszokat előre is nagyon, nagyon köszönöm. :) 15/L
2011. nov. 3. 09:59
 1/4 anonim válasza:
Ki tudja mitől van. Mikor éppen milyen hangulata van az embernek, talán ez is lehet, vagy a lelki tényezők is befolyásolhatják a magaddal szembeni értékelésedet. Furcsa, bár én pasi (úgy is ez a szó a divat.) vagyok, de van amikor nekem is van olyan hogy egyszer izmosnak látom magam (nem arcoskodásból írom, nem vagyok kétajtós szekrény nem úgy kell érteni, 4éve gyúrok csak most ez jutott eszembe) később meg csoffadt, esetlen valaminek. Nem, nem vagyok b*zi, se cicafiú, se Mr.Lesem magam a tükörben napokat ember, póló nélkül sem feszítek mint a korombeliek 90%-a. Csak egyszerűen, van ilyen nekem is. Hogy miért, pontosan én sem tudom. =)Néha kell valami negatív értékelés is az embernek, SZERINTEM. =) Persze, egészséges határokon belül... Az szerintem mese habbal hogy valaki állandóan, minden körülmények között gyönyörűnek vagy éppen roh*dt jóképűnek látja magát. 20/F
2011. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális ha senki nincs elzuhanva magától hogy milyen szép. Egyébként meg ízlés kérdése hogy kinek tetszel, tegyél fel képet.
2011. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, h normális.

Amúgy meg minek annyit tükörbe nézni? :D

2011. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ki fogod nőni, ez a pubertás szivem :D
2012. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!