Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Oltás után mennyire gyakori...

Oltás után mennyire gyakori reakció az, hogy majd megfagy az ember rá 1 napra?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam a szurit, de ma annyira fáztam az igaz, hogy már nem fűtött irodában, hogy egész nap az [link] kabátot le sem vetettem.

2021. ápr. 27. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Olvastam mar hogy masnap sokan ki voltak, aztán már semmit bajuk nem volt.
2021. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez jellemző reakció.
2021. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sputnik ot kaptál?
2021. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan be kellett linkelned, hogy milyen kabátot viseltél? Fáztál, értjük. Lázas voltál? Olyankor (is) fázik az ember. Az meg előfordul oltás után.
2021. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Xd kajak belinkelte amúgy főleg a Sputniknál van ez a reakció
2021. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem kabátos fétises? Volt régebben a szépség kategóriában egy ilyen fétises kérdező, kabátot is linkelt mindig.
2021. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szputnyikot kaptam. Akkor ezek szerint ez nem ritka. Kedves 4,5 válaszoló. Azért linkeltem, hogy látszódjon, hogy nem egy bőrdzseki volt rajtam, amiből kilátszik mindenem, hanem egy vastag kabát.
2021. ápr. 27. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor normális 2 ismerősömnek is ugyan ez volt, hideg rázás egy napig a Sputnik után. Holnap már jó lesz
2021. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!