Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Puffadás után gyorsan távozó...

Puffadás után gyorsan távozó gáz kihozott magával "mást is".. Ilyen előfordulhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem először fordult velem elő ilyen, kb. másodjára ebben az évben.

Menstruációm végén járok és iszonyat felpuffadtam ma valamitől. Nem segített a helyzeten, hogy magasderekú feszes farmer volt ma rajtam.

Voltam ma már "nagy dolgom" és teljesen normális volt, mint szokott.

Erre azt éreztem, hogy baromi sok bennem a levegő, de úgy éreztem, hogy ha ezt elengedem, azzal más is kijönne.. :D Ezért inkább kimentem mosdóba, ahol nem vicc szó szerint kirobbant belőlem egy hatalmas levegő, de "nedvesen" ha értitek.. Olyan lett a papír, mikor megnéztem..

Gondolkoztam és előtte szívószállal ittam dobozos italt és sok levegőt nyelhettem le.. Előfordulhat, hogy a puffadás mást is kihoz az emberből a levegőn kívül? Nem tudom szebben fogalmazni bocsi. :D

Én hülye utána néztem ilyesminek és a Google már a temetésen szervezi..



2021. ápr. 30. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂 A Google mindig mindenki temetését szervezi. Ezen jót nevettem most :D

Nekem is van ilyen évente egyszer kb. Szóval szerintem no para :D

2021. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aláírom, viccesen hat, de uu hát én nagyon megijedtem! :D

Legutóbb szintén havim idején volt ilyesmim, nagyon fel voltam fújódva csak ott apránként jött ilyen nedves dolog, nem így egybe. Akkor is nagyon megijedtem, emlékszem. De aztán olvastam arról, hogy a szívószállal ivás nagyon sok levegőt tud juttatni a belekbe, hát többet tuti nem iszom azzal.

2021. ápr. 30. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen, erről már írtál ki kérdést... még valami?
2021. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
43%
Mit gondolsz, a pasiknak mitől vonalkódos a gatyája?
2021. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!