Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegi fáradtságtól ki lehet...

Idegi fáradtságtól ki lehet merülni?

Figyelt kérdés
Nyugtató elvonás után vagyok, még elég gyengék az idegeim. Gyakran vagyok feszült, szorongós, ezek elvonási tünetek. De ha pár óráig nagyon koncentrálni kell pl munkámra, akkor úgy elfáradok, mintha 10 órát betonoztam volna. Annyi a kérdésem, h ezt a gyors kifáradást okozhatják a gyenge idegek?

#ideg #kifáradás #Mentális kimerülés
2021. máj. 1. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen. de még mennyire
2021. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A mai életkörülmények közepette idegrendszerünk markáns terhelésnek van kitéve, s hogy egészségünk védve legyen, szükségünk van pihenésre, feltöltődésre.

Kedves kérdező, ajánlom, hogy olvasd el ebből a kiváló kötetből: [link] a „Jertek, pihenjetek meg egy kevéssé” című fejezetet. Az olvasó látni fogja, melyik út vezet az elme, az idegrendszer és az egész test gyógyításához.

2021. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól lehet csak igazán.
2021. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
A gyors kifáradást legtöbbször autoimmun ellángolás okozza. Az idegkimerülést ne kevésbé. Tehát jó eséllyel nem soros, hanem párhuzamos tünetekről van szó.
2021. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ANONYMUS* válasza:
Persze az természetes :)
2021. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!