Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen érzés volt,amikor...

Milyen érzés volt,amikor megkaptad az első oltásod?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 22:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

Semmit nem éreztem alatta, este felé kezdett fájdogálni/zsibbadni a bal karom, ez kb 2 nap után teljesen elmúlt. Jövő héten megyek a második oltásra, remélem akkor sem lesz gond a karfájáson kívül.

Az oltásellenes "szivacsagyú" meg takarodjon innen.

2021. máj. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

Erdekes. Aki a kérdésre valaszol, le van pontozva, aki meg nem, es a mostani oltásáról regél az fel...


Megzakkantott a covid mindenkit? Csak abban lehet gondolkodni?

2021. máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én mindenkit (kivéve,aki nem a kérdésre válaszolt) felpontoztam,ment a zöld!
2021. máj. 2. 07:49
 14/19 anonim ***** válasza:
32%

#11

No komment, te kutya. 😉

2021. máj. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Én a pénteki "pfizeres versenyben" vettem részt, 40-es vagyok. Dél körül kaptam meg, akkor egyáltalán nem éreztem sem a szúrást sem a befecskendezést. Délután elkezdett fájni az egész felkarom, alig bírtam 20-30 fokban megemelni a karom, és testszerte az ízületeim. Másnap reggelre maradt a karfájás, délutánra visszajött az ízületi fájdalom. Ma reggel már teljesen jól ébredtem, remélem, délután is így marad. Amúgy az egész nem vészes, sokkal rosszabbul is járhattam volna, és még akkor is örülhetnék, hogy kaptam.
2021. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
36%

Semmit nem éreztem :)

Annyi, hogy másnap fájt a fejem és nem igazán bírtam emiatt kikelni az ágyból estig, de azóta semmi tünet, a többi családtagnak sem.

(Sinopharm)

2021. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Első adag pfizeren vagyok túl 3hete. Amikor a doki már szúrt volna, kb 1cmre volt a tű a karomtól akkor hirtelen beugrott egy olyan hogy mégsem kéne,de nemszóltam és beadta.Szerencsére nem volt semmi mellékhatás egy kis karfájdalmon kívül. Most amit látok hogy milyen harcok mennek a pfizerért, hát örülök nagyon hogy megkaptam így 20 évesen.
2021. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%
Megkönnyebbülést éreztem hogy végre engem is beoltottak.
2021. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szólni akartam az oltóorvosnak, hogy a jobb karomba kérném, mert balkezes vagyok, ez úgy nézett ki, hogy

- Elnézést...

- Igen? - lenéztem, és azt vettem észre, hogy már húzta ki a tűt a bal karomból.

- Hát, igazából már nem lényeg, csak a másikba kértem volna.


Szerencsére nem durrant be, meg semmi ilyesmi, simán tudtam utána dolgozni

2021. okt. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!