Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre több frontin kell, hogy...

Egyre több frontin kell, hogy elaludjak és kipihent legyek. Ma este már 4,5 mg vettem be, kezdek álmosodni, jó érzés de tudom hogy rossz. De nem merem bevallani senkinek hogy ilyen sokszor és ilyen mennyiségben nyúlok hozzá. 20/L ?

Figyelt kérdés

Pszichiáterem mit tenne? Merjek neki erről beszélni?

Negatív véleményt nem kérek, tudom, hogy káros. Háttérsztori nem számít, kérlek segítsetek akár sajat tapasztalat lemondásával is.



2021. márc. 27. 00:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos ez a gyógyszer ilyen.
2021. márc. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Ez a gyógyszer sajnos ilyen egyre több és több kell belőle Menj vissza az orvoshoz és mondd el neki nem fog csodálkozni mindenki így van vele azt tudják ilyenkor csinálni hogy váltogatják a gyógyszert adnak egy ideig valami mást És ha az is hozzászoksz akkor megint kaphatod a Xanaxot vagy Frontint
2021. márc. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Minek kell ilyrn sz.rokat szedni?
2021. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2.valaszolonak: tudom hulyeseg hogy ezt csinaltam, volt ra okom de azota mar rajottem lehetett volna tobb eszem de ezen mar nem ragodok

Viszont mar kaptam 3 fele gyogyszert is (szorongasos depressziom van) de egyik se valt be, es evek ota borzaszto vagyok igy sajnos anya frontinjahoz nyultam.

Pszichiaterem nem tud rola de nem fog senkit ertesiteni, zárt osztályra kuldeni meg ilyenek ugye?

Elore koszonom válaszod!

2021. márc. 27. 00:55
 5/22 A kérdező kommentje:
4/4 valasz javítás: borzaszto alvó vagyok
2021. márc. 27. 00:59
 6/22 anonim ***** válasza:
24%
Azt ugye tudod, hogy már 60 éves korodra demenciás és Alzheimeres leszel a gyógyszerek, stressz és kialvatlanság miatt? Megéri?
2021. márc. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Szorongásos depressziód van nem pszichotikus vagy senki nem fog zárt osztályra küldeni.

Hidd el nem te vagy az egyetlen a világon aki emelte a Xanax adagját mindenki emeli, egy idő után senki nem tud elaludni A kezdő adaggal mert ilyen ez a gyógyszer hozzászokik a szervezet.

Mondd el nyugodtan az orvosnak hogy már nem tudsz elaludni a gyógyszereddddelés írjon fel valami mást.

Semmi nagy bajt nem csináltál sokan beleesnek ebbe a hibába

2021. márc. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Milyen gyógyszereket kaptál emellé?
2021. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Inkább igyálegy pohár bort
2021. márc. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%

9

Az sajnos a függőségét nem tudja csillapítani, mert egy pohár bor kevés ahhoz, hogy valami hatása legyen. Egy feles egy mg frontinra, na az már jobban hangzik.

2021. márc. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!