Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan, mintha részeg lennék?...

Olyan, mintha részeg lennék? Ezzel érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

1-2 hete többször volt olyan élményem, hogy egyik pillanatról a másikra mintha ájulás közeli állapotba kerülnék, szédülök, elveszítem a valóság érzetem, gyengének érzem magam és ködösnek, olyan, mintha nagyon részeg volnék, legjobban ahhoz hasonlít. Ez ilyenkor erős félelemmel is jár, mert úgy érzem bármelyik pillanatban összeeshetek, de ez még nem történt meg, általában pár perc alatt enyhült, de rossz érzés. 2x volt durvább is, mikor éreztem, hogy kimegy az erő a végtagjaimból illetve légszomjam lett és hányingerem.

Arra gondoltam, talán a mozgásszegény életmód miatt lehet? Amíg edzettem, nem volt ilyen. Érdemes ezzel orvoshoz fordulni? Volt valakinek hasonló?

27N


2021. máj. 7. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez kérlek szépen a pánikroham tankönyvi esete.
2021. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt hittem a pánikroham indokolatlan sírással meg ilyesmikkel jár.

De köszi, beszélek egy dokival.

2021. máj. 7. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:

A pánikroham egyáltalán nem jár sírással.

Az edzéshez szerintem nem lesz köze, abszolút minden ok és előzmény nélkül kialakulhat bárkinél, aki genetikailag hajlamos rá. Én is benne voltam. Nehéz menet, sok sikert.

2021. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, egy gyógyszer okozta, csak érdekességképp írom, hátha valaki hasonlót tapasztal... ilyen is van sajnos :(
2021. máj. 14. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszer?
2021. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hormon tabletta
2021. máj. 15. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!