Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szedjem ki a vizet a...

Hogyan szedjem ki a vizet a fülemből?

Figyelt kérdés
Szóval néha ha víz alá megyek vagy ugrálok a vízbe belemegy a víz a fülembe.Néha kijön ha fél lábon ugrálok,de néha nem.Most is ez van.Már egy kicsi kijött(ilyenkor aztcsinálom hogy féllábon ugrálok és óvatosanpiszkálom a fülem az ujjammal.De most ez a kis víz nem akar kijönni.Mit csináljak?És szerintetek bentvan a víz ha aztérzem miközben megyek így dobban a fülem,vagy nemis tudom olyan fura,de ha beszélek akkor pedig nemérzem hogy fura lenne.
2010. aug. 23. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fogd be az orrod(abba az irányba fordítsd le a füled amelyikben víz van) és csukott szájjal fújd az orrodon a levegőt. nemfog jönni a levegő mert értelem szerűen be van fogva az orrod. De a nyomás hatására nyomja ki a vizet a dobhártya.
2010. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.Erről még nem hallottam,de szerintem sikerült kiszednem a vizet,mert már nem érzem annyira ffurának.
2010. aug. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!