Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért dagadt be a szemem az...

Miért dagadt be a szemem az 1ik napról a másikra? és miért fáj ennyire? Mivel kezelhetném? Kifejtés lent

Figyelt kérdés
tegnap előtt este arra lettem figyelmes h kicsit fáj a szemem alja. csak jobb oldalt alul. de nem szenteltem neki nagyobb figyelmet mert azt hittem más napra elmúlik + akkor még nem fájt ennyire vészesen. hát nem múlt. aztán be is dagadt picit nem vészes az eltérés de határozottan van rajta vmi =D mitől lehet ez? nem lehet ilyen árpa meg semmi mert ha megnyomom hús és semmi cuccot nem érzek benne. mivel kezelhetném ezt? volt már bedagadva a szemem de ez most fáj ha hozzáérek nem is kicsit =S válaszokat előre is köszönöm!
2010. aug. 24. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp mutasd meg orvosnak.
2010. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem játék! Mindenképpen mutasd meg orvosnak!
2010. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ha csütörtökig nem megy le akkor elmegyek... am nem olyan vészes tényleg csak be van kicsit dagadva meg fáj... csak jha... elég sz*r =S
2010. aug. 24. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!