Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Áttetsző fogak? Kifejtés lent.

Áttetsző fogak? Kifejtés lent.

Figyelt kérdés
Sosem volt különösebb bajom a fogaimmal. Rendesen mosom őket stb. Viszont tegnap arra lettem figyelmes mintha enyhén vmi kékes anyag megszínezte volna a fogam. Aztán miután jobban megvizsgáltam vettem észre hogy semmi kék nincs a dologban viszont az első fogaim végéből hiányzik a fehér színanyag vagy én nem is tudom hogy fogalmazzam meg. Mintha áttetsző lenne a vége természetesen nem a szó szoros értelmében. Jelenleg beteg vagyok amúgy, Forcid Solutabot szedek(antibiotikum) de nem hinném hogy ez lenne kihatással a fogaimra. Vkinek van vmi 5lete mitől lehet ez? és ha igen vissza lehet még ezt csinálni?
2011. szept. 11. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyenem van az első fogaimon, meg van vékonyodva, azért tűnik áttetszőnek. Nem valószínű, hogy az antibiotikum okozta (biztos nem).

Nekem azt mondták, hogy nem lehet vele csinálni semmit, nem tud regenerálódni.

2011. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nekem is ilyen. Olyat olvastam egyszer, hogy a savas ételektől/italoktól van. Annyira nem zavar.

2011. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen, sőt, néhol már le is pattogott ebből az átlátszó részből, így elég recés volt a fogam széle. Fogorvos egyenesre polírozta, nem fájt és most már nem zavar.
2011. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!