Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sputnik második adag erősebb...

Sputnik második adag erősebb mellékhatásokat okozott, mint az első? Ki hogy volt vele?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 23. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem.
2021. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy ismerősömnek így volt, kb 40 fokos lázunk volt, ehhez képest az első semmi sem volt. Az ismeretségi körömből akinek meg nem így volt, azt nagyon egyik sem rázta meg.
2021. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnél 38,3 fokos láz stabilan 2 napig, végtagfájdalom, szédülés, erős fejfájás, iszonyat nagy fáradtság. Ma megkaptam a másodikat és már előre féltem amikor szólt az orvos, hogy erősebb reakció várható. Szóval most didergek az ágyban pulcsiban és hosszú nadrágban, a wc-ig kimenni is megeröltető és fájdalmas a testemnek. De én sejtettem hogy nálam ez lesz.
2021. máj. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az első volt a rosszabb, első este émelyegtem, nagyon fájt a karom, izomláz, fejfájás, szóval influenza szerű tünetek. 1. Nap alig tudtam kikelni az ágyból, a karom alig tudtam mozdítani, szédelegtem egész nap, étvágyam sem volt. 2-3 napig ez ment, aztán hirtelen elvágták.

A második oltást jobban viseltem, 1-2 napig éreztem az oltás helyét és kb ennyi. Egy pici hidegrázás volt első este, de az lehetett a jutalom 3 gombóc fagyitól is :P

2021. jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok: nekem most rosszabb volt a 2. adag után. Szombaton kaptam meg délelőtt és estére már szarul voltam, majdnem 39 fokos lázzal nyomtam az ágyat 2 napig.
2021. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!