Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem akarok oltatni. Ez olyan...

Nem akarok oltatni. Ez olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Covid oltást nem szeretnék.


Nem azért mert vakcinaellenes vagyok, vagy mert félek az 5Gtől meg csippektől meg háttérhatalomtól.


Csak egyszerűen nem félek a vírustól, ès influenza oltást se szoktam felvenni.

Vigyázok másokra, vígan hordom a maszkot, örömmel otthon is maradok. De nem szeretnèk oltani, ez olyan nagy gond?



2021. máj. 15. 14:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem gond. Jól teszed, hogy nem adatsz be olyan vakcinákat, amiknek nem tudni a hosszútávú mellékhatásait. Én semmiféleképp nem fogom beadatni. Egészséges életmódot élek, erősítem az immunrendszerem, és nem kérek a bizonytalan oltásokból.
2021. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj; nem kötelező.
2021. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy baj, ez a te saját véleményed, a te döntésed. Nem kell leszólni egymást azért, mert oltatja/nem oltatja magát. Mindenki döntse el maga, ahogy jónak látja.
2021. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
És kinek lenne ez gond? Nem értem a kérdést...
2021. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kinek lenne baj.. kollégák,rokonok, ismerősök, barátok, szolgálatók, vendéglátók,orvosok... így pár terület ahol ebből ítèlkezès megkülönböztetès lehet..
2021. máj. 15. 14:45
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Akkor, nem nekik olyan nagy gond ez, hanem neked.
2021. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

A népesség 97%-a semmilyen vagy enyhe tüneteket produkál csak.

Ha a 3% vagy, akkor jól jöhet az oltás.

De a D vitamin, cink, C vitamin mindennapi pótlása minden esetben hasznos.

2021. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

"Nem akarok oltatni. Ez olyan nagy baj?"


Nekem nem.

2021. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
Amíg nem győzöl meg erről másokat is, addig nem.
2021. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

Én nem annyira örülök neki, mert kórházba kerülsz, én meg vakbélgyulladást kapok és nem jutok időben ellátáshoz, miattad. (Érted, mire gondolok.) Meg pár hónap múlva jön egy mutáció, ami ellen nem véd majd az oltás, a mutáció kialakulásának pedig az ad teret, hogy rengetegen nem oltatják be magukat.



"erősítem az immunrendszerem"


Az immunológusok is kíváncsiak lennének arra, ezt hogyan csinálod, ugyanis ők úgy tudják, ilyet nem lehet és ha lehetne, irtó veszélyes lenne.

2021. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!