Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rengeteg oltóanyag van Magyaro...

Rengeteg oltóanyag van Magyarországon, de mégis hol vannak?

Figyelt kérdés
Foglalnék időpontot oltásra, Pfizert szeretnék de jelenleg a Sinopharm és SputnikV is szinte alig van valahol, Budapestet is beleértve. Van oltóanyag, de mire várnak vele?

2021. máj. 22. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy része félre van téve második körös oltásokra, egy része kiment háziorvosokhoz. És sokan Pfizert akarnak, így az oltópontokon elég hamar elfogyhatnak az időpontok. De minden héten érkezik.
2021. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
En ma foglaltam pfizere hetfore
2021. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Dugdossák, hogy fogyjon a kínai meg az orosz is 🙄
2021. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan mennyiségben jön már oltás, Pfizer is, de más is, hogy nem hiszem el, hogy ilyen kevés időpont meg helyszínre elég
2021. máj. 22. 20:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, #3-as
2021. máj. 22. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
május 21.én foglaltam idő pontot pfizere még aznap kaptam is ! 10:32 perc kor már be is oltottak . Amúgy sinofarmot választhattam volna még a szputnyikot már nem is engedte foglalni a rendszer. Nem tudom arra felé miért dugdossák előletek. (Zalai vagyok) 18.án este regisztráltam . 21 reggel láttam hogy már szerepelek az oltásra várok rendszerében , és már foglaltam is. úgy látszik máshol más a helyzet!
2021. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban már nincs is Pfizer Budapesten, szerintem ez röhej vagy inkább szánalom nem tudom eldonteni
2021. máj. 23. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a röhej? Hamar elfogy, és a második oltásra akik mennek azok számára is muszáj félretenni. Fog még érkezni Pfizer bőven
2021. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A röhej az, hogy Pocak Főmérnök és Hülyehaj miniszter személyesen megy lepakolni a repülőtérre minden kínai meg orosz vakcinát, -épp csak pezsgővel nem locsolva közben egymást-, a Pfizerről még nem is hallani-tudni amikor jön, sem hogy épp mennyi van raktáron,stb 🙄
2021. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!