Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ezek a covid...

Szerintetek ezek a covid hosszútávú tünetei?

Figyelt kérdés

Már több mint 7 hónapja nem érzem magamat olyan jól mint korábban, az egész erős fejfájással és egyéb más neurologikus jellegű tünettel kezdődött. Tavaly novemberben több kivizsgáláson is voltam de semmit szervi dolgot nem találtak, és bár még március- majd április végén megkaptam mindkét Pfizer vakcinát, ennek ellenére a mai napig is gyakran fáj a fejem, fáradtabb vagyok, a vérnyomásom/pulzusom is sokszor vacakol (legalábbis ezt érzem belülről), illetve mintha időnként ilyen szédelgések is társulnának ehhez. Ezek miatt azóta mentálisan is mélyponton vagyok, folyton attól tartok hogy mi van, ha ezeket mégis csak valami komolyabb (akár daganatos) betegség okozza...


Mivel akkor nem teszteltettem magamat, ezért hogyan lehetne így utólag megtudni hogy én is átestem-e a víruson?



2021. máj. 26. 09:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Miket teszel saját egészséged megőrzéséért? Mivel így nem lehet tudni, hogy vitaminhiány, rossz életmód, stresszes életvitel, kialvatlanság..stb. mi okozza nálad a tüneteket.
2021. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem long Covid, hanem hipochondria.
2021. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1-es vitaminokat szoktam szedni, de a sport az most sajnos távol áll tőlem.
2021. máj. 26. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!