Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájhat a fejem?

Miért fájhat a fejem?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja folyamatosan fáj a fejem. Valamikor erősebb, valamikor gyengébb. Olyan mintha valamit rátettek volna a fejemre és folyamatosan szorítaná össze a fejem. Frontérzékeny vagyok azt tudom ezért már máskor is fajt a fejem de nem napokig. Volt már valakinek hasonlo? Ha igen mitől lehet?

16/L



2021. máj. 29. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem fáj már 2 hete. Jön a bölcsességfogam, és oda sugároz ki. Azóta fájdalomcsillapítón élek kb., így elviselhető. (Kalmopyrin jó nekem egyedül rá.)
2021. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerdezo, vernyomasod rendben van? Iszol eleg vizet?
2021. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom reggel kicsit magasabb volt a szokásosnál de még mindig a normál ertekbe tartozott. Főleg úgy hogy nekem általában alacsony a vérnyomásom.

Az teny hogy keves vizet iszok es keveset is eszek, de ez eddig is igy volt.

2021. máj. 29. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha amúgy alacsonyabb a vérnyomásod és megemelkedik,azt megérzed. Énis így vagyok vele :) ..kicsit magasabb mint szokott és minden bajom van. Én néha ilyenkor eszek egy kis fokhagymát.
2021. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!