Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jártatok-e már nudista strando...

Jártatok-e már nudista strandon, mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem, akkor tervezitek-e, hogy ellátogattok egy nudista strandra.

2021. jún. 6. 18:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%
Főleg Balatonberénybe.
2021. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%
Csak ilyen helyre járunk és szinte csak jó tapasztalatok vannak. Sokkal tisztábbak és biztonságosabbak mint a gatyás strandok és bármennyire is furcsa, de kevésbé bámulják meg a nőket is. Ne meg a lényeg, hogy sokkal szabadabbnak érzi magát az ember.
2021. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%
Állóval nem mehetek oda
2021. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
63%
Voltam 2x egyszer 15 éves koromba haverokkal, kitalálták hogy próbáljuk ki, 2odszor már felnőttként, nekem igazából 2 alkalom érdekes volt főleg 15 evésen, telibe szörös volt, volt pár métere lányok, igazából észre vettük hogy róluk beszélnek, aztán az egyik oda szolt hozzák, dús fa... ú fiú, persze nem tudtuk kinek szól kiderült nekem, annyit szolt tetszek neki, mondtam neki a nevem erre ő azt mondja nem baj, ő most így fog nevezni mert dús volt a ször, felnőttként 24 evésen voltam akkor is volt egy helyzet, korombeli lány oda jöt és simán le szolitot, kérdése annyi volt hogy alap állapotba ilyen nagy akkor milyen nagy mereven, néztem mert még igy ilyen kérdést nem tettek fel nekem, válaszom, miért kíváncsi vagy esetleg, igazából kicsit szexualitás vagy hogy mondjam, van olyan aki azért jár nudista strandra hogy ellenkező nemet bámulja, bele gondolva nyitót a helyzet, meg engem nem zavart nyilván maga a helyzet nudista strand nekem be jöt tetszik, nyilván tekintetem a jon meg akadt.
2021. júl. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
64%
#24: Ezt csak kitaláltad. Naturista strandon ilyen nem fordul elő, ugyanis senki sem foglalkozik a másik nemi szervével. Ti csupán meztelenkedtetek valahol a hülye haverokkal.
2021. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
61%
25 nem szokásom ki tálalni dolgokat, de igazából nem érdekel ki hogy látja ezt, másik nincs kedvem vitázni senkivel, meg értést köszönöm.
2021. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
63%
Igen nyaranta szoktam,ez egy életérzés.Vagy valaki elfogadja vagy nem.Nincs jelentősége a meztelenségnek,mert mindenki ruha nélkül van.Én imádom,már nincs bennem gátlásosság,eleinte volt,hogy biztos megbámulnak majd a férfiak,de alaptalan volt a félelmem.22/N
2021. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Rendszeresen járunk és kimondottan szeretünk menni,hiszen ott mindenki elfogadja a másikat. 42N
2022. jan. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!