Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gáz ha a nudista strandon...

Gáz ha a nudista strandon feláll a farkam? (18 éven aluliakat be engednek nudista strandra szülő nélkül? )

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 14:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Àllitólag gàz és kiraknak. Pedig szerintem nem tehetünk róla. Nekem is mindig felàll ha akarom ha nem.
2019. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
A hirtelen jövő erekciót lehet tudni kezelni, én pl. valami nem túl gusztára szoktam gondolni, és akkor újra összemegy a János. 😃
2019. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Feküdj hasra. Egyébként ezeken a strandokon általában könnyű valami olyan látványt találni, ami még Casanovát is lelohasztaná - férfi is jár nudistára, nem csak nő.
2019. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Törölköző van? Rá rakod.

Bemész a hideg vízbe, ott összemegy.


Engem még nem raktak ki ezért. Nem is szóltak.


Akit kidobtak, meséljen már! Ne légből kapott "elvileg" legyen a téma.

2019. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
18 éven aluliak be engednek?
2019. aug. 26. 14:42
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom a pontos választ erre,de járnak ide gyerekekkel rendelkező családok is .Ők hova teszik a gyereket,vagy bekötik a szemüket .Ezek a gyerek már így vannak nevelve .
2019. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Törekedj arra, hogy mások nyugalmát ne zavard ezzel és akkor nem lesz gáz! Takard el magad vagy feküdj hasra pl.. Azt, hogy beengednek-e szülői felügyelet nélkül, kérdezd meg előtte telefonon/emailben!
2019. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Úgy gondolom aki ilyen helyre megy,annak ilyennel is számolni kell,vagy kerülje az ilyen helyeket .

Ez vonatkozik a már ott fürdőzőkre is.

Ha jól tudom,azért pucéran nem kell jönni-menni .

2019. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Megnyugtatlak te csak azért gondolod, hogy fel fog állni, mert még nem voltál nudin.

Eléggé zavarban leszel már csak amiatt is, mert meztelen vagy, legalábbis első alkalommal.


Ha hivatalos nudi strandra mész, ott szólnak, ha feláll hasra kell feküdni, vagy el kell takarni.


Korhatás nincs, mivel gyerekes családok is járnak.


Ha nem hivatalos nudi strandra mész, ott szex is van, és ott nem zavar senkit sem ha álló cerkával mászkálsz.

2019. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát azért ilyen kérdés.

Szégyellném magam ha nem tudnék uralkodni magamon vagy nem tudnám eltakarni.

2019. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!