Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kovid utan lehet magas a...

Kovid utan lehet magas a vernyomasom vagy nincs osszefuggesbe? Felek h most alakul ki nalam a magasvernyomas.. 30/l

Figyelt kérdés

At is estem rajta, megkaptam mindketoltast is. Elsonel 180 volt a vernyomasom, ott varnom kellett 30percet.A masodiknal jovolt. Javasolta a doki h otthon merjem, majd menjem haziorvishoz, de en ahhoz pont nem akarok benni, mert az asszisztens nalunk lakik. Viszont itthon meg allandoan merni kene, de csak akkor tudom megmerni ha anyum sincs itthon. Nem akarom elottuk mert kellemetlen nekem. Most mertem 155/ valamennyi volt, de mar itthon vannak. Megyek posztkovid kivizsgalasra jovo hónapba! Ezeket nezik:vernyomas meres, veroxigen szint meres,testhomerseklet, Ekg,Laborvizsgálat: kardiális troponin, CRP, TSH, D-dimer, Vérkép

Belgyógyász szakorvosi vizsgálat

Szív UH

Antitest (ellenanyag) gyorsteszt vizsgálat.

Egyedul a sziv ultragantol fosok, mert itt a gyakorin irta vki h meg a melltartot is lekell venni, es hat eleg szegyenlos vagyok. Szerintetek mutat ki valami majd?



2021. jún. 13. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Lehet
Igen
Dehogy
Nem
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Remelem csak elirtad a korod, maximum 13 eves lehetsz ilyen hozzaallassal.

Nem mered megmerni a vernyomasod? Mi van?? 🤣🤣🤣

Es igen, le kell venni a melltartot, bizony, mar EKG-nal is, de ne fossal, az orvos mar mindent is latott.

2021. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

"Viszont itthon meg allandoan merni kene, de csak akkor tudom megmerni ha anyum sincs itthon. Nem akarom elottuk mert kellemetlen nekem."


A magas vérnyomás összefüggésben lehet a coviddal, nem véletlenül mondta a háziorvos, hogy mérni kellene. Mégis mi a kellemetlen a vérnyomás mérésben?


"Egyedul a sziv ultragantol fosok, mert itt a gyakorin irta vki h meg a melltartot is lekell venni, es hat eleg szegyenlos vagyok. Szerintetek mutat ki valami majd?"


30 évesen nő vagy és nehogy már egy melltartót ne merj levenni egy orvos előtt...

Ötletünk nincs, hogy mit fog mutatni, nem vagyunk jósok.

2021. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Igen, lehet magas vérnyomás, mivel a tüskefehérjék, amiket a vakcina legyártat a testedben, szétcseszi az érrendszert.
2021. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Posztkovid :D Eddig minden nyavaját ráfogtak a permetszerekre/műkajákra, stb stb stb-re És most itt van ez :D :D :D
2021. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!