Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem érzem, hogy pisilnem...

Miért nem érzem, hogy pisilnem kell?

Figyelt kérdés

Hacsak nem itthon vagyok, nem érzem, hogy pisilnem kéne.

Melóba megiszom 11óra alatt kb 2liter vizet, de zárás előtt megyek csak egyszer mosdóba. Addig nem is kell, akkor is csak picit érzem.

Ha vendégségbe megyünk, akár egész napra, akkor se megyek el mosdóba, mert nem érzem, hogy kéne.

Úgyérzem, e miatt lehetnek folyton feldagadva a bokáim. Nem is múlik el. Plusz munka végére, ugynéz ki pluszba a dagadáson kívül, mintha vascsővel megverték volna, de ez ha pihentetem elmúlik, és csak a dagadás marad.

Ha pl ráveszem magam, hogy 3-4óránként kimenjek mosdóba, akkor hozzászokik a szervezetem?

22l


2021. jún. 13. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez inkább úgy hallatszik, hogy a tested visszatartja a vizet és nem megy végig a rendszeren.


Ennek nagyon sok oka lehet, de érdemes lehet megnézetni doktorral:

1. Van olyan gyógyszer, aminek mellékhatása. Szedsz valamit?

2. Ha sok sót eszel.

3. Szív problémák. (+gyengeség érzése, szédülés, gyors szívverés, fáradtság, levegő kapkodás társulhat mellé)

4. Gondolom nem csak menszesz környékén történik ez, szóval az nem az.

5. Ér problémák. (fájó lábak, megnagyobbodott erek, bőr szín változás, kiütések társulhatnak hozzá)

6. Vese problémák.

7. És természetesen az alap dolog, ami mindenre ráhúzható: rák.

2021. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!