Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogy sokszor úgy...

Miért van az hogy sokszor úgy érzem kell pisilnem de nem tudok?

Figyelt kérdés
Érzem hogy kell elmegyek wcre és nem jön semmi. Utána megint kell de még mindig nem tudok. Ez elég sokszor előfordul velem. Még fiatal vagyok a prosztata gondokhoz...

2020. okt. 2. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Pszichésen is lehet hogy nem tudsz ellazulni. Én stressz helyzetben nem tudok vagy ha valaki zavar. Pl várnak a wcre vagy beszélnek hozzám közben, idegen helyen. De ha ez nincs akkor el kéne nézned az urológushoz. Nem csak prosztata probléma lehet. Ne juss el odáig hogy egyáltalán nem tudsz majd.
2020. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Iszol elegendő folyadékot?
2020. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe azt nem írtam hogy 90%-ban ez akkor van ha érzem hogy kell pisilnem és masztizok és utána egy jó ideig nem tudok.
2020. okt. 2. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor senki nem tud te szerencsétlen még a nők sem. Ha ennyit nem tudsz játsz mecsboxal. Azt hiszem megint többet tudtunk meg mint amire bárki kíváncsi lett volna.
2020. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Lehet valami húgyúti fertőzés, érdemes lenne tenyésztést csináltatni, menj el urológiára.
2020. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez normális. Maszturbálás után pár percig még be van feszülve a prosztata és részlegesen elzárja a húgyvezetéket. Meg kell várnod, míg elernyed.
2020. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!