Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha az egyik fülem félig van...

Ha az egyik fülem félig van bedugulva /tompán hallok/ akkor házilag azt ki lehet tisztítani?

Figyelt kérdés

Sokat használok fülpiszkálót (tudom, nem kéne) meg füldugót és érzem egyre mélyebbre ment a zsír. Vettem ilyen fülsprét, rendesen pezseg a fülem tőle amivel elvileg oldja a zsírt de nem akar kijönni


Háziorvoshoz nem akarok visszamenni 10 éve kimosta azt ott üvöltözött velem mindenki előtt milyen igénytelen vagyok miért nem mosom pedig szoktam csak a fülpiszkáló rossz szokásom... de akkor is nagyon megalázott igaz legalább kimosta fecskendővel de akkor se hiszem így kell üvöltözni az emberrel nem én vagyok az egyetlen



2021. jún. 16. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez két külön kérdés.

Válts háziorvost, de egyébként a fül-orr-gégészetre kell menni vele.

Beutaló nem kell, csak időpont.

Azt a fülpiszkás szart, azt felejtsd el, még a dobozára is rá van írva, hogy ne használja hallójáratban. Az a fülkagyló tisztítására való.

Egyébként én magamnak szoktam csinálni.

100 milis fecskendő, langyos víz. Picit tovább tart, mert nem látom mit csinálok, de az eredmény ugyanaz.

2021. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!