Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki hogy bírja ezt a 35-37 °C...

Ki hogy bírja ezt a 35-37 °C hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 16:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Csurog rólam a víz, és fáj a fejem, vékony vagyok.
2021. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos vagyok, nagyon nehezen bírom, majd megdöglök a forróságtól. A lakásban éjjel 28 fok van ebben a melegben. Az még elviselhető, de aludni már nem igazán kellemes.
2021. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Normál testalkatom van és fiatal vagyok (mamám szokta mondani, hogy a fiatalok azért jobban bírják), de gyűlölöm, nem bírom, ki sem teszem a lábam. Boltba is reggel 8-kor mentem le, hogy ne délben kelljen cipekednem a legnagyobb melegben a tűző napon.

Itthon nyomatom egész nap a légkondit, éjszaka kinyitom az ablakot, amikor nagyon betűz a nap, lejjebb húzom a redőnyt. Ennyit tudok tenni.

2021. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
túlsúlyos vagyok, óránként kimegyek és bevivezem a karom nyakam, arcom, ventilátort nem nagyon merek kapcsolni mert a huzatot nem igazán bírom. msot dőlt meg a szobámban a melegrekord, kerek 28 fok, asszem itt még ennyit egyik nyáron sem mértem. hiába vályogház lehúzott redőnyök, ez a szoba mindig különösen meleg
2021. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
Én élvezem, pont jókor jött, nem kell 4 takaró alatt vacognom, menstruáció közben. Mondjuk a tréningruha kell a ház alsó szintjén, de a felsőn màr az sem nagyon.
2021. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Otthon klíma és sorbet, autóban klíma, melóhelyen klíma. Egyszerűen máshogy nem lehet létezni. Nagyon sajnálom azokat, akik a napon dolgoznak, és otthon is a forró lakás várja őket. :/ Volt tetőtéri szobám, klíma nélkül, 38 fok volt ott a maximum, azt hittem megbolondulok.
2021. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon hízékony vagyok, így eddigi életem során volt "szerencsém" kipróbálni a hőséget átlagos alkattal, kis túlsúllyal, és túlsúlyosan is. Mindenhogy nehezen viselem a nyarat, egyszerűen nem bírom a meleget. Volt egy időszakom, amikor a mozgás volt a mániám, na talán azokban az években egy picit jobban bírtam. Persze az nem most volt, hanem kb. 15 éve, akkor talán még nem voltak ilyen pusztítóak a nyarak, szóval lehet nincs is köze ahhoz, hogy sportoltam.
2021. jún. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szörnyen nehezen. Nem bírok aludni. Későn alszom el a meleg miatt, folyamatosan csak forgolódom. Korán kelek, mert a meleg miatt meg nem bírok tovább aludni és úgy ébredek mint egy mosott egér. Izzadok elég intenzíven, bár szerencsére büdös nem vagyok miatt.😃 Kollégáim mondták hogy Gyuri, tiszta egy merő izzadság a pólód, hogy a francba nem vagy büdös?😃 Szerencsés a genetikám, anyum is ilyen, örököltem :)
2021. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én imádom :) sportos testalkatú fiatal vagyok.
2021. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!