Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az miért van, hogy nem tud...

Az miért van, hogy nem tud valak izzadni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy bírod és nem kell, hanem amikor túlhevülsz és már nem izzadsz pedig kellene , de mégis egyre rosszabb.

Hiábaiszol már nem izzads csak hevülsz még ha már nincs is ott a hőforrás.



2021. jún. 21. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, aki egyáltalán nem tud izzadni. Neki sérült az idegrendszere egy balesetben. De biztos lehet más oka is neki. Viszont az tuti, hogy nem természetes, valami áll mögötte. Akik nem tudnak izzadni, azok a jelenlegi 30 fokos meleget nem is bírják ki, mert belázasodnak. Ismerősöm 26 fokig bírja, utána kezdődik nála a hőemelkedés, majd aztán a láz.
2021. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ,lehet iylen is van ,d e én arról beszélek amikor ideiglenes .

Nem az a legrosszabb ha nagyon kell izzadnod hanem ha kellene , de nem tudsz . Én ma éltem át iylet.

2021. jún. 21. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismerősöm aki egyáltalán nem tud izzadni, még vizsgálják hogy mitől van
2021. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy ez inkább hátrány ha valaki egyáltalán nem tud izzadni szerintem. 28 fok felett nagyon nehéz lesz neki.
2021. jún. 21. 21:45
 5/5 A kérdező kommentje:

mivel többen is kérdezték leírom 26 vagyok.

ÉS nem , nem akarok izzadságot nyalogatni senkiről, nem erről szól a kérdés.

2021. jún. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!