Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napszúrás után normális,hogy...

Napszúrás után normális,hogy 4 napja lázas vagyok?

Figyelt kérdés
4 napja napszúrást kaptam,azóta a lázam 38-39 fok között,szedek lázcsillapítót,leviszi,de reggelre újra felmegy. Normális ez napszúrás esetén vagy forduljak orvoshoz?
2021. jún. 23. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hűtőd magad? Hajmosas és magától száradjon meg, vizes borogatás. Hűvös szoba. Sok sok folyadék


Hivd fel a dokit, covid óta megy a távgyógyítás.


Nekem 1 napig tartott a fekete leves, másnap még nem éreztem magam teljesen jól, 3. Nap kutya bajom

2021. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
'Normalis', a napszuras mar csak ilyen. Ha 2-3 nap utan sem mulik, nem artana orvoshoz menni.
2021. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,megy a hideg borogatas,hutofurdo de mindig visszajon a laz
2021. jún. 23. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor az nem napszurás. Lányom egy bélfertőzést kapott el. Makacs lázzal. Más bajod nincs?
2021. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Távgyógyításból kaptam antibiotikumot,doktornő nem hajlandó személyesen fogadni.

Azóta is 39 fokos lázam van

T.

2021. jún. 24. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Napszurasra antibiotikum?
2021. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ő se tudja mi a bajom
2021. jún. 25. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!