Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap a 29. napra megjött de...

Tegnap a 29. napra megjött de nagyon enyhe a vérzés a normálishoz képest,a görcsök is mások.Csináltam tesztet ma reggel:negatív. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

2 hónapja nem védekezünk.

A cikkusaim 26-31 nap között vannak.

A menstruációm mindig nagyon erős vérzéssel és görcsökkel jár az első két napban, a következő két nap pedig csak pecsételés.

Most nagyon kevés vérzés, a görcsök kicsit enyhébbek de van!

Hányingerem is van, de az menstruációnál is szokott lenni. Nem tudom mire gondoljak.

Tapasztalt valaki már ilyet? Mi lett a vége?



#Enyhe menstruáció
2020. okt. 2. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak téged bántani, de ezek a kérdések az utóbbi pár napban irtózatosan felszaporodtak. Ugyanaz a pár ember írja ki?


Vártok pár napot, ha még mindig gyenge a menses akkor újabb teszt. Ha az is negatív, akkor jó eséllyel kizárható. Számomra érthetetlen, hogy negatív terhességi teszt és vérzés mellett miért akarnak ennyien terhesek lenni.

2020. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vérzel és negatív a teszt, szóval nem gondolom, hogy terhes vagy. Van ilyen, hogy más a vérzés, de a negatív teszt egyértelmű.
2020. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért kérdeztem, mert ha nem terhesség akkor gondoljak valami másra esetleg?

Mindig ugyanannyira erős a vérzésem. Évek óta szenvedek vele. Ezért lepett meg!

Ciszta vagy gyulladás vagy bármi..

A nőgyógyászom még vakáción van.

Gondoltam megkerdezem addig itt, hogy megnyugodjak.


Első válaszolónak:

Köszönöm a valaszodat, és elnezest ha zavartalak a kérdésemmel. Termeszetesen nem en írogatom minden nap ugyanazokat a kerdeseket!

Második válaszoló: Köszönöm !

2020. okt. 2. 12:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarsz senkit, csak kíváncsi voltam az összefüggésekre. Amúgy millió plusz egy oka lehet. De lehet hogy nincs "oka", csak így sikerült a hónap.
2020. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy teszt megerositheti vagy kizarhatja a terhesseget
2020. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A teszt negatív lett, csak aggódom mert tényleg furcsa az egész.

Ma délelőttig nagyon kevés vérzés.

Most viszont enyhe vérzés viszont sok ,kisebb nagyobb darab alvadt vér- szövet darabok. A görcsök hol gyengék, hol nagyon erősek.

Elnézést, hogy ennyire részleteztem, de gondolom ez is fontos.

Már nem tudom mire gondoljak.

2020. okt. 2. 15:24
 7/11 A kérdező kommentje:

Talán segít valakinek a jövőben!

Kiderült:

Korai vetélés volt ...

Ne vegyétek félválról ezeket!

2020. okt. 2. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragúdj....de honnan a bánatból tudod, hogy korai vetélés? Mensi napján terhesség esetén az orvos sem tudja megállapítani a terhességet, mert a felritkulás az első uhn látható jel is csak pár nappal később látható.....tegnap 29. Napra megjött....korai vetélés ilyenkor nincs max kémiai terhesség, de akkor lett volna pozi teszted.... Ez nem félvállról vevés...de aki nem akar babát vagy nem kattog rajta annak megjön 29. napra azt csókolom. Ennyi erővel senki ne vegye félvárról azt teszteljen minden ciklusban hátha vetélés?
2020. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jézusom!

Jót akartam csak annak, aki esetleg így járna mint én.

Csináltam még egy tesztet, ami érzékeny volt és az pozitív lett.

Egy ügyeletes orvossal beszéltem és egy házi orvossal, szóval hozzá értőkkel! Nem én diagnosztizáltam magam !

Teljesen padlóra vitt, végig bőgtem a napot, de gondoltam talán segíthet ez valakinek a jövőben!

Kár volt ide írni bármit is!

Csupa rossz indulat!

2020. okt. 2. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulat volt, de akkor én már kétszer is vetéltem, én ezt kémiai terhességnek ismerem, vetélésem is volt sajnos azért az egészen más mikor már látod nőni...na az vetélés :( Az meg hogy ideje korán kimutat valamit a teszt...az csak kémiai.



Ne csüggedj, vedd egy jelnek, hogy sikerülhet. Minden jót és hidd el nem bántásból írtam.

2020. okt. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!