Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon a meleg az oka?

Vajon a meleg az oka?

Figyelt kérdés
A napokban, amikor felállok a székről, ágyról, nagyon elszédülök, sötétség lesz pár pillanatra. Nincs vérnyomásmérőm, de gondolom, hogy alacsony lehet. Illetve a lábam is sokat zsibbad, ez új dolog nálam. Fülem is cseng. Mit tegyek? Orvoshoz ezzel szerintem nem foglalkozik. Kávét nem fogyasztok, nem bírom az ízét. Mit javasoltok?
2021. jún. 23. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Most tényleg azt hiszed, hogy az itt írogató tinilányok, vagy kőműves Józsik fognak neked tuti diagnózist mondani?????


Menj el a háziorvosodhoz!

2021. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

lehet én nem vagyok normális de szerintem ez az elszédülés meg sötétség kib@szott jó érzés arra a pár pillanatra

egyébként azért mert leesik a vérnyomás és hirtelen állsz fel

2021. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Dagad a lábad? Ha igen, akkor sokat logatod a lábad
2021. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem dagad a lábam. Nehéznek érzem fekvéskor is. Ma szabadnapos vagyok, hagy lógassam :)

A házi orvosom azt hiszi, minden testi - szervi probléma oka a lélek betegségéből ered.. Mindenre azt mondja :lelki eredetű... Labor eredmények változásakor is, szerinte lelkileg nem vagyok jól... Ehhez menjek?

2021. jún. 23. 12:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint már megvizsgált, és nem talált szervi elváltozást. Ezt kihagytad a kérdésből...
2021. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
amúgy miért nem veszel egy vérnyomásmérőt...? Párezerért a Lidl/aldiban is kapsz...
2021. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem voltam még orvosnál , nem is fogok mert ő szerinte ez a probléma is lelki eredetű...
2021. jún. 23. 12:04
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy Lidl - ben lehet venni. Estefelé úgyis megyek, megnézem. Köszönöm!
2021. jún. 23. 12:04
 9/15 anonim ***** válasza:

8: lehet, hogy _pont most_ nincs - de gyakran szokott lenni ilyen akció.


Nem azt mondtam, hogy most nem voltál orvosnál! Hanem ezek szerint már előadtad a hipochonder elképzeléseidet - és megvizsgálva téged mondta, hogy lelki eredetű. Vizsgálat nélkül ilyet nem mond egyetlen orvos sem!

2021. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hipochonder. Van egy autoimmun betegségem. Arra szedek gyógyszert, mert az endokrinológus kiértékelte a laborom, ami alapján felírta a gyógyszert. A házi orvos szerint ez a betegség lelki eredetű :D endokrinológus szerint a házi orvosom adja vissza a diplomáját. A gyulladásos automimmun értékek félévente kontroll alatt vannak, ennek eredményétől függ a gyógyszer adagolása. Házi orvos szerint romlás esetén lelki gondjaim vannak, nem szükséges a gyógyszeradag módosítása. Ezt mellékesen jegyzi meg, ugyanis a szakorvos által adott leleten szereplő gyógyszeradagolás beállítása az ő dolga. Házi orvos a leletem alapján ad receptet. Endokrinológus nem ad időpontot receptírásra, mondván, ne terheljem a szakrendelést....
2021. jún. 23. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!