Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan bírjátok a mostani...

Hogyan bírjátok a mostani meleg hullámot? Mivel élitek túl?

Figyelt kérdés

Én vettem egy komolyabb ventilátort, és mikor pc-zek, folyamatosan megy, estére azért lekapcsolom.

Amugy az én szobámban van a legmelegebb a lakásban, ablakom felől kel fel a nap, és legalább délig süti a szobát.



2021. jún. 20. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Klímat kell beszerezni.
2021. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Estére kinyitjuk az ablakot.
2021. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
25%
Én nem ajánlom a klímát, egészségtelen. Esetleg azt tudom tanácsolni, hogy engedd le a redőnyt, hogy ne melegedjen fel anniyra a szoba. Könnyed ruha, gondolom ez alap és én azt szoktam csinálni, hogy magamnál hordok egy kis spricellős üvegcsét, amibe hideg vizet teszek és spriccelek magamra. És az is segít ha néha befizezed a kezed és a tarkódra teszed. Én is nehezen bírom a hőséget, kitartás!
2021. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Már mi francért lenne a klíma egészségtelen egyáltalán tudod te hogy hogyan működik egy klíma ? Mint hűtő amiben ételt tárolsz fogja a gáz lehűti a hőcserélőt amiről egy ventilátor lefujja a hideget és ennyi semmi nincs benne (ha takarítód évente egyszer) ami egeszsegtelenné teszi a levegőt szárítja de azt a fűtés is szóval ugyan úgy kell szellőztetni szimplán istenem hogy amit nem ismerünk attól félünk sosem fogom megérteni hogy miért tekintik emberek természetesnek azt hogy ha fázunk befűtünk de ha melegünk van akkor nem hűtünk mert az luxus
2021. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
74%
Az izületeknek nem tesz jót! Mikor olyan helyen vagyok ahol üzemel a klíma, akkor utána például mindíg megfájdul a térdem, a derekam. Pár évvel ezelőtt az irodámban is volt, de mindig fájt tőle mindenem, így meg is szabadultam tőle. És amúgy tudom hogy működik, nem kell elmagyaráni, persze lehet beüzemelni, csak én nem ajánlom a tapasztalataim alapján.
2021. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Nincs meleg, teljesen komolyan tollpaplanban és két pulcsiban alszom. Nincs klíma se a szobámban, mégse lehet 24 foknál több.
2021. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lecsapatom magam 2 óránként hideg vízzel.
2021. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmegyek heti 3x úszni, víz mellett nagyon jó ez az idő. Nekünk sajnos nincs klímánk, de szeretnénk majd, csak most anyagilag nem állunk úgy.

Sokat iszom, napközben is letusolok kis hűvös vízzel, este sokat vagyok levegőn...ilyenek.

2021. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára nyitva hagytam ajtót ablakot,erre éjjel kettőkor jött a szúnyogirtó kocsi...
2021. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Könnyen, szeretem a nyarat. Estétől délelőttig ki vannak tárva az ablakok, így nincs bent dög meleg. Nincs klímánk, nem is akarunk.
2021. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!