Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Budapestiek, nektek nem...

Budapestiek, nektek nem gyanús, hogy nem volt még idén zivatar?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabbul viselem a meleget, és ez elgondolkodtatott. Én extrém módon félek a vihartól, olyankor szinte elbújok. Még 3 évvel ezelőtt heti rendszerességgel volt már májusban is vihar és zivatar. Nem tudom, ti hogy, de én idén még egyszer sem hallottam dörgést és villámlást. Most is elképesztően meleg van és egész hétre 35 fokot ír.

2021. jún. 24. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Mi gyanus rajta? Klimavaltozasrol hallottal mar?
2021. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Chemtrail ébreggyyyyy!!!!44!
2021. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Most akkor vagy nagyon el vagy varazsolodva vagy par hete koltoztel Budapestre, mert bizony, hogy voltak komoly esozesek, viharok. Talan 2 hete nincs most semmi, de ugy emlekszem, hogy egy gyors 10 perces eso az volt egyszer.

Oke, nem vihar, de ez is valami.

2021. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3: én a zivatarról beszélek. Nyáron normálisnak kell lennie.
2021. jún. 24. 15:25
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Június van még. Itt van rá szabadon a július és az augusztus. Mit vártál ettől a három héttől?
2021. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy 3 évvel ezelőtt hetente voltak durva zivatarok már májusban is. Volt olyan is, hogy elment az áram. Most meg semmi. Nem tudom, mennyire van köze a globális felmelegedéshez, hiszen minél melegebb van, annál nagyobb az esély a zivatarok kialakulására.
2021. jún. 24. 15:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertek egyet az 5-ossel.


Eddig Majus junius meg felig meddig juliusban ha nem is rendszersen de voltak felfrissito zivatarok.


Altalaban augusztusban szokott ez a rohadt 40 fok jonni kb 2 - 3 - 4 hetre, aztan vegul hullamokban visszajon majd elmegy, es ezt tart ugy szeptember vegeig.


Most meg alapbol ugy kezdjuk a nyarat, hogy 40 fok es semmi eso meg szel sincs csak all a levego es sut a nap a derult egen reggel 5 tol este 8 ig. Minden. Nap.


1 - 2 hete volt 1db kisebb zivatar hajnalban de az kb. egyenlo a semmivel.


En ugy vettem eszre hogy ez evrol evre valtozik, valamikor cseszett szaraz a nyar, valamikor kellemesebb, turhetobb. Ki tudja, lehet ez a nyar olyan lesz hogy most 40 fok aztan ez majd csak augusztusban jon vissza megint 1 hetre.

2021. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

itt Budapesten az idén még nem volt rendes zivatar, de még egy kiadós eső sem.

A kerti talaj mindent elárul.

A zivatar akkor az igazi, ha a szomszédok pincéje megtelik.Na ilyen mostanában nem volt.

2021. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már nagyon jól jönne a vihar, mert tojásrántottát lehetne csinálni a járdán.
2021. jún. 24. 15:59
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, kedves kérdező, másnak is feltűnt, ami neked is:

[link]

2021. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!