Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magnézium pont ellenkezőleg...

Magnézium pont ellenkezőleg hatna rám?

Figyelt kérdés
Ha beszedem, fél órán belül olyan durva szorongásos roham jön rám, hogy egész nap nem múlik el. Éjjel aludni sem tudok tőle. Biztosan a magnézium okozza, már többször próbáltam. A pulzusom az egekben van tőle

2021. jún. 25. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert amikor szedtem magne b6ot(nem mindegyik fajta) akkor én is rosszul voltam tőle, lefeküdtem, a szívem nyomott, a fülemben éreztem szinte a szívem dobogását, nem tudott kikapcsolni az agyam, nagyon rossz, szorongásos érzés volt az egész. De ez csak az egyik fajtától volt, amikor másikat szedtem nem volt semmi baj és hatott is.
2021. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szintén a Magne B6-tol valamint az Apenta + magnézium italtól.
2021. jún. 25. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki egy másik fajtát, vagy ne szedj belőle olyan nagy mg-ot, az lehet a baj.
2021. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanez nálam is.
2022. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!