Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb.14 éves voltam maszturbálta...

DVI kérdése:

Kb.14 éves voltam maszturbáltam elég sokáig 2-5 percig jött valami szappanos víz szerűség nem fájt épp ellenkezőleg és addig nem volt éjszakai magömlésem ez baj (röviden erőből jött ki onnan), és hány éves korig van spermája egy embernek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

A kérdésedből ítélve jobb lenne ha elolvasnál a neten pár komolyabb felvilágosító anyagot ami fiataloknak szól.

A szappanos víz szerűség, az az ondó, amit a prosztata termel.

A fehéres színét pedig a spermiumok adják, amik a herében termelődnek, és a kettő keveréke az ami kijön.

A 2-5 percet erősen túlzónak érzem, de azt el tudom hinni, hogy nálad ez esetleg tovább tartott.

Mivel extrém ritka esetben vannak emberek, akiknek valamiféle adottságbeli különbségből adódóan ilyen.

Amatőr oldalakon láttam már rá példát, de tényleg ritka.


A többinek inkább olvass utána egy erre való felvilágosító oldalon.

Már csak azért is, mert a kérdésedből nagyon nehéz kihámozni, hogy tulajdonképpen mit is szeretnél tudni.

2017. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Ha az a kérdésed, hogy gond-e, hogy már azelőtt maszturbálni kezdtél, hogy volt éjszakai magömlésed, akkor a válasz az, hogy nem. Ez semmilyen problémát nem jelent. Spermád a serdülőkortól életed végéig lesz.
2017. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13%

Ez tön normális dolog,nemileg akkorra váltál éretté.Bàr ha csak 14 éves k

orodra lett spermád akkor elég későnérő lehetsz



A férfiaknak életük végéig van spermájuk,sok férfi 70-80 évesen is képes emiatt gyereket nemzeni



Hány éves vagy?

2017. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!