Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek a második oltástól...

Félek a második oltástól (Pfizer), mennyire leszek rosszul?

Figyelt kérdés
Az első után, amit 4 hete kaptam, olyan nyomottnak éreztem magam, émelyegtem, néha azt éreztem elájulok. Mondjuk előtte borzasztóan izgultam lehet túlpörgettem magam, úgyhogy lehet nem is az oltás okozta a galibát, arra is gyanakszom hogy érzékeny lettem az időjárás változásra mert ma is hogy egy picit fújt a szél meg langyosabb volt majd elájultam reggel melóban, a nagy kánikulában meg gond nélkül elvoltam, nem a tűszúrástól félek amúgy, a mellékhatásoktól. Van valami praktika amivel jobb lehet a közérzetem? 34/f vagyok, átlagos alkatú, nem dohányzom, nem iszom, és 2 hete újra elkezdtem edzeni is.

2021. júl. 1. 20:58
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
55%
Ismerősnek ráment a kezeire/lábára a második oltás, alig jött ki belőle, még mindig sántikál. 1 hónap után is.
2021. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amikor ilyeneket olvasok elgondolkozok rajta kell e nekem a második, akkor is beparáztat ha névtelenül ideír valaki egy kitalált dolgot.
2021. júl. 1. 21:04
 3/13 Hellmano ***** válasza:
50%
Nem kitalált, de azt hisztek, amit akartok :)
2021. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az első adag volt rosszabb, mondjuk az sem volt veszes: izom- és ízületi fájdalom, meg nem tudtam felemelni a karomat, de csak 1.5 napig. A masodiknal csak olyan volt, mintha elfeküdtem volna a nyakam, de másnapra elmúlt.
2021. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudom mit higgyek, hiszek is meg nem is.
2021. júl. 1. 21:18
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem fogsz megnyugtató segítséget kapni innen. Ahány ember, annyiféle módon reagál az oltásra.

Felnőttként döntéseket kell hoznia az embernek. Aztán elfogadni a döntése eredményét akár jó, akár nem jó.

Neked kell eldöntened, megéri-e az oltás után talán némi kényelmetlenség, vagy kihagyod és lamentálhatsz majd, elkapod-e a vírust, vagy nem.

2021. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egyik után sem volt semmi, menjél nyugodtan.

Ha csak egyet adatsz be magadnak, gyakorlatilag megszívattad magad a semmiért.

2021. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Apám 55 éves 1,5 nappal a második pfizer oltás után,spontán orrvérzései voltak de annyira hogy az ötödik napon éjjel mentőt kellett hívjak mert nem állt el a vérzés. Be kellett sütni 4 helyen az ereket az orrában, azóta szerencsére jól van. Minden vizsgálat jó lett, vér eredmény is. Nem mondták meg nyiltan de gyanus hogy az oltás okozta.
2021. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Naponta 5000 embernek van spontán orrvérzése, akik közül 20-nak be is kell sütni. Miért ne lehetne köztük olyan, akit 1-2 napja oltottak?
2021. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lesze komolyabb mellékhatásod vagy nem. :D
2021. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!