Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hétfőn kaptam a Pfizer vakcina...

Hétfőn kaptam a Pfizer vakcina 2. adagját, ma már ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne ihatnál? :D
2021. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az az orosz, de ott is lehet
2021. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Félek, hogy nem fog hatni, vagy rögös leszek
2021. jún. 10. 14:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy IZOMBA adott injekció miért ne hatna? :D


Mi már aznap söröztünk sőt, én pálinkát is ittam, mert sikerült elcs.szni a gyomromat valami kajával és nagyon fájt.

2021. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4

Egyszer egy szakember megemlítette, hogy a szputnyik előtt/után nem kellene inni, és azóta ez a sláger hogy ihatnak-e a pfizer után egy héttel egy sört az emberek. :DDD

2021. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért mondják, hogy előtte-utána pár napig ne igyunk (sokat), mert az alkohol gyengíti az immunrendszert. Az alkoholisták ezért betegednek meg gyakrabban, persze ahhoz elég sokat kell inni. Kevés nem árthat, mint ahogy az sem, ha egy-két napig nem iszik az ember alkoholt. Most már lehet, de mindig mértékkel.
2021. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Oltás után szabad alkoholt inni? Itt a válasz - Portfolio.hu

[link] › gazdasag › oltas-utan-szabad...

2021. ápr. 27. — Az alkoholfogyasztás és a koronavírus-oltás összefüggésében az ... az oltást követő 2-3 napban tartózkodjanak az alkoholfogyasztástól (és ... Nagy adag Pfizer-vakcina érkezett ma Magyarországra és májusban még többet szállítanak ... Amint azt már remélhetőleg sokan tudják, július elsejétől a legkisebb,

2021. jún. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze már ihatsz
2021. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dzsambi válasza:
Én az oltás előtt megittam 2 dl vodkát!!!!Kurvára egészséges vagyoki!!! :)
2021. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rögtön utána a kocsmába vezetett az utam :D És nem kicsit ittam, hanem hajnal fél hatkor arra eszméltem, hogy a hamburgba tartó vonaton ülök a Nyugati pályaudvaron, és még a részeg énem viaskodott a józanodó énemmel, hogy "kezdjünk új életet!" - "hülye vagy, fzom?! Menj haza, pihenj le, holnap meló!" Leszálltam, hazamentem, lepihentem.

Második oltás után úszni voltam, és ettől viszont tényleg bedurrant a karom, de durván (csak az, amibe az oltást kaptam), majd letoltam a nyolc órám, majd söröztünk a kollégákkal. Annyira durva megborulás nem volt, de azért éreztem az alkoholt.

Két hónappal később végeztettem antitest-tesztet, majdnem kimaxoltam az értékeket, úgy, hogy mindkét oltás után bepiáltam, és részemről nulla "immunválasz" volt (semmi oltás utáni tünet, mellékhatás)

2021. okt. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!