Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a magyarázata a vihar...

Mi a magyarázata a vihar előtti rosszullétnek?

Figyelt kérdés

Vihar/zápor előtt feszült vagyok, szorongok, gyakran pánikolok is. Nem félek a villámlástól, hanem fizikailag vagyok szarul. Sokszor szédülés, hányinger is van. Szobában pihenve is megérzem 12 órával előtte.

A biológiai magyarázat érdekel. Hogy mi történik a szervezetben. Köszi!



2021. júl. 20. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Légnyomás változás miatt van
2021. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnő a nyomás és ezt érzed.
2021. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Légnyomás, ahogy fentebb írták. Egyéni érzékenység függvénye.
2021. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Ja, ezek ilyen népi bölcsességek. Egyidőben próbáltam utánajárni, de az itthoni műszerkészlet meg a meteorológia által közölt adatok erre nem alkalmasak. Lehet, hogy ez még az állati önvédelmi ösztön maradéka, jön a medve éjjel a barlangba, elfogja kissé a levegőáramlást, megváltozik a légnyomás a mértékegység századrészével, én meg felébredek a vészcsengőre.

Ez a hétvége, ami most volt, ez gyilkos volt, pláne azzal megerősítve, hogy a sok bétablokkoló az alighanem fwlturbózza ezt az érzékenységet.

2021. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!