Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pro kontra érvekre melltartóra?

Pro kontra érvekre melltartóra?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok

Tudni kell,hogy én max akkor veszem fel ha orvoshoz megyek.


Szép formás cicim van, eszem ágában sincs melltartót hordani,mert én így szeretem ha nincs,feleslegesnek érzem,semmilyen előnyét nem látom ha rajtam van,ráadásul kényelmetlen is.

Bimbótapaszt azért rakok fel.


A munkahelyen már megszoltak ezért,hogy illene melltartóban járni,nagyon csúnya ferde szemmel néznek rám.

Kérdeztem mégis miért, ha a bimbó nem beckesedik ki ha leragasztottam, ennyi erővel a másikra is szóljanak rá,mert neki meg szőrös a lába és borotválja le,vagy a harmadikra azért mert rózsaszín kék a feje

Negyedikre azért mert tetoválása van


Csak néztek... Nem értették a példámat


Őszintén miért kéne melltartót hordani



2021. júl. 23. 04:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Szeirntetek miért baj ?
2021. júl. 23. 04:43
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nőkkel dolgozom
2021. júl. 23. 04:44
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ne foglalkozz senkivel!

Ez a Te tested,azt csinálsz amit akarsz vele.


Én ha fiatalként észnél lettem volna, soha de soha nem vettem volna fel melltartót.

2021. júl. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Irigyek a formás cickódra. Ne vedd magadra. Igazítsd meg a koronát a fejeden, és vonulj tovább méltósággal melltartó nélkül. Egyébként mekkora melled van?

L

2021. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
80B
2021. júl. 23. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Én hordok melltartót, de ha te meg nem, nem szólhat bele senki, főleg munkatársak nem, hogy képzelik? Nem is értem, hogy vesz valaki a bátorságot, hogy ilyesmiben beleszóljon. Max, ha pólót sem hordanál. 😉 De azért leírom, hogy én azért hordom, mert nem akarom, hogy megereszkedjen. Az emlőkben nincsenek izmok, így a gravitáció folyamatosan terhelésnek teszi ki a bőrt, ami előbb utóbb megnyúlik, és megereszkednek az emlők. Persze ez függ a genetikától is, hogy kinek milyen erős a kötőszövete, de én nem kockázatok. 50 éves vagyok, nekem hála istennek bevált, nem ereszkedett meg, pedig szoptattam is. De a döntés a te döntésed, és ha így kényelmes, ne hordj.
2021. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Pro? Ha nagy melled van tartja, de ennyi, és sportoláskor a kis mellre is jó (nekem 75A, de futáskor top nélkül fáj)


Csak konktra érveim vannak, és igyekszem olyan felsőket választani, ami alá nem kell melltartó.

Más véleménye meg nem érdekel.

2021. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!