Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érzitek azt hogy csak az...

Érzitek azt hogy csak az öngyilkosság segít rajtatok annyira rossz az életetek?

Figyelt kérdés

Én így érzem. Majd egy év után találtam egy gyorsétteremben állást de elég tré a fizu. Sok számlámmal elvagyok maradva.


Hitelemet is felfogják mondani. ( Mert apukám temetésére vettem fel hitelt, amit a hagyatékból tesvéreim nem fizettek ki, mert akkor kinulláztuk volna belőle a hitelt )


Nem találok pénzügyi közvetítőként semmit. Visszautasítanak h " nem megfelelő számukra" pedig 3 éves szakmai tapasztaltom van.

Arra gondoltam h lehet felhívják a régi munkahelyem h tényleg ott dolgoztam-e és azt mondják h rossz munkaerő vagyok azért utasítanak el.


Fizikai munkát nem végezhetnék, mert gyulladás van a derekamban és a csuklóm is bedagad egy idő után ( régi munkahelyi baleset + ízület és porclekopás)


Úgy érzem csak az segítene ha meghalnék. Családomat úgy se érdeklem, párom sincs, barátaim se.


Nem hiányoznék senkinek sem.



2021. júl. 23. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer minden veget er, csak szereplok vagyunk egy tortenetben....
2021. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság semmin sem segít, max véget vet neki.
2021. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az nekem már pont elég ha vége a szenvedésemnek.
2021. júl. 23. 10:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Esetleg megoldást keresni menekülés helyett?
2021. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy. Valószínűleg 1-2 barát, esetleg egy barátnő segítene átvészelni ezt az időszakot. Kitartás, egyszer minden jobb lesz!
2021. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Milyen megoldást? Ezt a munkát is alig találtam, elég szar fizetést kapok, kb a vegetálashoz elég nem hogy az adósságaimat rendezni.


Jelentkezek ettől függetlenül több helyre h akár legyen 2-3 munkám és akkor tudnám rendezni.


Kerestem a megoldást de eddig semmi.

2021. júl. 23. 10:54
 7/16 anonim ***** válasza:

Az hogy eddig semmi, nem jelenti azt, hogy ezutan sem lesz semmi. Meg is olheted magad, nekunk aztan tok mindegy, anyadeknak is lehet tok mindegy. Itt csak te vagy a lenyeg.

Igazabol van olyan ismerosom aki sulyos depresszios volt vagy 10-15 evig, aztan kb a semmibol, sok faxszopas utan, hitel, vagdosas, sok atsirt ejszaka utan osszejott neki az elet. Ma mar boldog csalados ember. Vegulis meg olhette volna magat, de eros maradt.

Ugy dontesz ahogy akarsz, mi innen nem tudunk segiteni. A te eleted, te halalod. Ha nem akarsz kuzdeni, ne kuzdj.

2021. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az önsajnálatot kéne elsőre félretenni- (most őszintén, az hogy lenne munka, de nem vállalod, miféle megoldáskeresés? Aki szarban van nem válogat) A testvéreiden meg be kell hajtani az adósságukat nyafogás helyett. Amúgy ha ilyen negatív vagy mit vársz? Érthető ha a munkáltató nem akart problémát a nyakába.
2021. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tudom és nem azt kérem hogy lebeszéljetek, mert normális emberek persze ezt teszik.


Tudom h ha akarom akkor megteszem, mert mindenkinek tök mindegy főleg egy idegennek.


Csak úgy érzem a karma visszavág, mert biztos csináltam, mondtam olyan dolgokat amik miatt ezt érdemlem.


Csak rosszul érzem magam h mindenhonnan visszautasítást kapok, nagyon sok gyárból is.

2021. júl. 23. 11:01
 10/16 A kérdező kommentje:

Hogy hajtsam be? Nővérem 2 gyerek mellett nem dolgozik élettársa is csalja össze vissza mindig lelép a gyerekei mellől.


Közjegyzőt miből fizetném mikor ételt is alig veszek? Munkahely itt ad kaját,de ha nem dolgozok akkor napi 1 párizsis kenyeret eszek/ zsíros kenyeret.

2021. júl. 23. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!