Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért követkenek el az emberek...

Miért követkenek el az emberek öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Féoleg sztárok miért k=ovetnek el öngyilkosságot mikor alacsony tesztoszteron az oka minden baj ha magas akkor minden rendben van miért nem vesznek az emberek is tesztoszteront ha problémájuk van eggyáltalán az orvosok is miért írnak fel mást nem értem ?? Hát eigen mert ugye biznisz de tényleg miért k=ovetnek ela sztárok akkor miért nem vesznek tesztoszteront és minden meg van oldva ??? vagy tévedek , ?

2020. jan. 3. 13:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Laikusként úgy gondolom, ennél azért komplikáltabb ez a kérdés.
2020. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
hát igen komplikáltab sőt adódhatnak élethelyzetek de az oka mindennek alcsony tesztoszteron mert ha magas akkor egy sztár miért k=ovet el például kurt cobain miért lett öngyilkos talán mert valaki megzsarolta vagy mi lehet a háttérben de szerintem igen alacsony tesztoszteron mindennek a hibája ilyen esetekben mert ha magas akkor van libidó van élniakarás stb lehetne sorolni
2020. jan. 3. 13:21
 3/40 anonim ***** válasza:

IGEN, TÉVEDSZ, mert a kiindulásod alapvetöen téves!


Honnan veszel ilyen ostobaságot, hogy azért lesz valaki öngyilkos, mert alacsony a tesztoszteronszintje!?!?!??!?

A tesztoszteron nem csodaszer, ami mindenre hat és minden probléma megszünik töle. (Föleg nök esetében igen komoly gondokat okozna, de még férfiaknak is problémás atúl magas tesztoszteronszint!)

Emellett az öngyikosságoknak még véletlen sem ilyen oka van, hanem rengeteg egyéb, ezen a téren sem ártana tájékozódni!

2020. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
nem csodaszer? de mindent megdolt magas akkor valki kívánaj a szexet nem lesz öngyilkos szerintem alacsony tesztoszteron hátteriben adódnak a problémák akkor én téveszmében éllek szerinted??
2020. jan. 3. 13:23
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

"akkor én téveszmében éllek szerinted?"


IGEN!!!

2020. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
pedig szerintem magas tesztoszteron szint ergo állandóan kívánaj valkia a szexet és aki kívánjaa szexet az nem fontolgatja a öngyilkosságot plusz igen habátr tesztoszteron drog ugye főleg intravénásán és ugye aki gazdag még gazdagabb akar lenni szoval mindent meglehet venni pénzért sokszor nem értem
2020. jan. 3. 13:32
 7/40 anonim ***** válasza:
A lét tragikus. Aki nem tudja elviselni, belebetegszik. Ennek szélsőséges megnyilvánulása az, hogy véget akar vetni az életének.
2020. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
azt megértem aki azért akar vetni véget letének mert például valaki megzsarolja hogy megkínozza vagy megveri vagy sorolhatnám megkínozza fél például ezektől a dolgokjtól vagy adosságai vannak maffiával szemben az pedig kínzó ember de akkor is magas tesztoszteron szintől a létezés sem tud unalmas lennei hiszen első tünete pozitívan fogja fel valaki az életet ha magas szerintem és azt is írják ugye
2020. jan. 3. 13:35
 9/40 A kérdező kommentje:
2020. jan. 3. 13:36
 10/40 A kérdező kommentje:
itt a megoldás minden bajra szerintem
2020. jan. 3. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!