Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Első trimeszteri fejfájas...

Első trimeszteri fejfájas kezelése?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hete kisebb nagyobb megszakításokkal kegyetlenül fáj a fejem.. 8 hetes terhes vagyok, mindentől hányingerem van bármit eszem vagy bárminek érzem meg a szagát, inni próbálok minél többet. A pihenés nem nagyon megoldható, mert van egy 10 hós lányom, aki elég jól kezelhető, de pihenni azért nem mindig sikerül tőle/vele.

Valakinek van bármilyen ötlete, hogyan lehetne elmúlasztani?



2021. júl. 27. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A hányinger, hányás, szagundor ellen nincs mit tenni, általában a 12.het körül el fog múlni. Esetleg gyömbéres vizet kipróbálhatod, siman felkarikáztam, be a vízbe és azt ittam, valamennyire segített.

A fejfájás szerintem komolyabb, győződj meg róla hogy eleget iszol, valamit egyél, mindegy mit, egy két keksz is elég, de legyen benned valami, mert attól is fájhat a fejed.

De egyébként ettől a borzasztó melegtől is fájhat. Ha nagyon nem bírod, algopyrin, vagy kérdezd meg a dokid/házidokit hogy mit vehetsz be.

2021. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Szerintem rá is jöttem mitől van, mert a kérdésem feltétele előtt érkeztünk meg Édesapámékhoz, ahol van klíma.. most múlt el napok óta először kb. 3 perce a fejfájásom. Szóval ez a meleg lesz! Szuper, mert ezzel akkor otthon nem fogok tudni mit csinálni.

2021. júl. 27. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ventilátor? Nekünk egy qilive márkájú álló van, egész olcsón vettük a Tescoba. Annak a közelében jól érzem magam. Szerintem érdemes beszerezni ha nincs klíma, kisgyerek mellett is rendben van, nekem is van, nem nyúl hozzá, de nem is az a propelleres, ami esetleg balesetet okozna.
2021. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Van ventillátor, de annyira nálunk nem jön be. Megy ugyan, de nem nagyon érzem, hogy nekem jobb lenne tőle bármennyire. De ettől függetlenül használjuk, mert a lányom viszont jobban alszik, ha be van kapcsolva nap közben.
2021. júl. 27. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!