Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt migrén?

Terhesség alatt migrén?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Most töltöm a 14. hetet, és kezdek aggódni.

Nagyon fejfájós vagyok, front érzékeny voltam eddig is, ami az első trimeszterben teljesen eltűnt. Most kB egy hete, hogy ez az össze vissza idő járás van, majdnem minden reggel úgy kelek, hogy fáj a fejem. Más tapasztalat már ilyet? Normális? Kezdem unni is kicsit, meg hát aggódok. :(



2019. nov. 18. 05:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális, hiszen te magad írod, hogy eleve fejfájós vagy.
2019. nov. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem a pihenés segített. A terhesseg alatt szedhető gyogyszerek nem használtak.
2019. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Persze alapból front érzékeny vagyok, de amíg nem vártam babát sem volt ilyen hogy minden nap...

Ismerőseim között aki szintén migrénes, sok mindenki mondja, hogy egész terhesség alatt nem jött elő.

Nekem 2 hónapig semmi, most meg napi szinten.

2019. nov. 18. 07:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesség előtt soha nem voltam fejfájós, kB nem is értettem, hogy egy front hogy vághat valakit padlóra. Utána egyszer csak annyira fájt a fejem, hogy nem bírtam kikelni az ágyból, majd hánytam. Egy párszor előjött. De persze kellemetlen, duhito, de túl lehet élni. Babámnak se lett semmi baja úgyhogy... Sovány vigasz, de elmúlik gondolj erre.
2019. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Az első terhességemnél telhesen eltűnt a fejfájás az életemből. Pedig nagyon migrénes vok.

Ismét terhes vagyok és mistanában nekem is szinte minden reggel fáj a fejem.

Szerencsére nem annyira mint eddug mikor migrénem volt. De nagyon fárasztó már a napi rutin is folyamatos fejfájás mellett 😞

Kitartás!

2019. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En a terhesseg előtt nagyon fejfajos voltam, ez ahogy teherbe este elmúlt. Ugyanigy a 14. Het korul jott elő kb 2 hetig minden reggel iszonyat fejfajasra keltem. Szóltam az orvosomnak aki az algopyrint javasolta (igen sok helyen olvasom,hogy nem lehet..) persze nem mindig de 1x 2x bevettem amikor mar nagyon fajt. Amugy nekem a kave sokat segített, alacsony volt a vernyomasom es sokszor azert is fajt.

22hkm

2019. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nálam is ez a helyzet.


Már kezdtem örülni a 9 hónap migrén mentességnek. Ezek szerint más is jár így, hogy el múlt, aztán elő jött. Remélem mostmár jobb lesz. Sajnos a kávé nem segít. De a gyógyszert sem merem úgy be kapkodni mint régen, hiába olyan amit szedhetek.

Elég kiábrándító. Nem tudom mi a jobb, ha panadolból be szedek többet, vagy ha hagyom magam szenvedni.

2019. nov. 18. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Normális de én ez mellett javaslom mérd a vérnyomásod.

Gyerekkorom óta migrénes vagyok. Első terhességemnél rendszeresen fájt a fejem.. A vérnyomásom szépen kúszott felfelé toxémiás lettem.

2019. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!