Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fogfájásra milyen jó gyógyszer...

Fogfájásra milyen jó gyógyszer van?

Figyelt kérdés
Ibuprofen, apranax, diclofenakon kívül mert azoktól fáj a hasam és hányingerem van.
2021. júl. 27. 23:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát, egy jó hírű, jól felszerelt magánklinikára kellene menni jó pénzért.
2021. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy elvileg gyógyszer kellene legyen a fogadba, hogy csillapítsa a fájdalmakat. Nem tettek bele semmilyen gyógyszert?


Én se jutottam el 5(!) évig fogorvoshoz (anyu romló állapota miatt sem.) Még sem fájtak ennyire sem a fogaim.


Valahol, valami más góc nincs véletlenül a szervezetedben? Bölcsességfogaiddal mi a helyzet? Megvannak még? Nem azok közül fájhat valamelyik? (Mert akkor azt ki kellene húzni. Nagyon makacs tud lenni az a fájdalom is...)


Köszönöm a részvétnyilvánítást.


Ui: mondanám, hogy ne aggódj minden rendben lesz - milyen régóta tart már ez az állapot? Csak nekem volt szerencsém, hogy 5 éven át ritkán fájtak a fogaim ellenőrzés híján? Nincs valaki körülötted otthon, aki lelkileg is meg tudna nyugtatni egy kicsikét legalább?


Üdv:

egy lelkesen segítő hölgy

2021. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12*


Nagyon hálás vagyok és köszönöm az empatikus segítségedet és hogy meghallgatsz. Ritkán tapasztalok ennyire őszinte törődést amiért le a kalappal előtted. Van gyógyszer a fogamban gondolom de attól még fáj valamiért.


A CT -t nem nézte meg az orvos mert szabadságra ment. Lehet hogy van valamilyen góc nem tudom. Csak egy bölcsességfogam nőtt ki de az másik oldalon van.


Remélem hogy rendben lesz minden csak már kezdem feladni. Támogatnak sokan lelkileg családom is, orvosom is az asszisztensek is. Csak már elviselhetetlen néha hogy nem képes az orvostudomány meggyógytani. Csalódok állandóan keservesen és ez lelkileg is megroppant.

2021. júl. 28. 00:34
 14/20 anonim ***** válasza:

Esetleg még valamilyen gyógynövényt lenne érdemes rágcsálni, vagy érzéstelenítő spray-t használni (gyógyszertár.) Mellékhatások figyelembe vételével persze.


Végig lehetne böngészni a gyógynövények egész tárházát. Akár itt az interneten is. De már kezdek kifogyni lassan az ötletekből...


Sajnálatos lenne, ha még az éjszakáidat sem tudnád nyugodtan tölteni. (Aludni azért tudsz ugye valamennyit?)

2021. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Holnap veszek ilyen sprayt gyógyszertárban. Mellette iszok száj,torok ayurvéda teát amibe szegfűszeg van de nem sokat használ. Az íze legalább jó.


Aludni tudok mostmár egy hétig volt hogy minden hajnalban felébredtem mert lüktetet az arcom tele volt gennyel és antibiotikummal ez elmúlt.

2021. júl. 28. 00:46
 16/20 anonim ***** válasza:

Szép jó reggelt! :)


Hogy van a fogad? Sikerült kialudnod magad fájdalommentesen?

2021. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Tegnap semennyire se fájt szedtem panalgorint. Ma nem szedtem és nem bírok enni. Orvos pont elment szabadságra, ügyeleten meg nem csinálják meg csak kihúznák.


Szóval 22es csapdájában vagyok

2021. júl. 29. 21:23
 18/20 anonim ***** válasza:

Továbbra is csak az együttérzésemet tudom küldeni.


Ilyen makacs, visszatérő fájdalomnál már az én tudományom is kezd megállni...


Ui: esetleg ha valamilyen vidám dologra irányítanád a figyelmedet? Vicceket olvasnál mondjuk? Nem enyhítené egy kicsit LELKILEG a fájdalmat?

(Esetleg a 116-123-as számot is hívhatod. Lelkisegély szolgálat csak tudnak valamilyen egészségügyi tanácsot adni.)

2021. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mármint úgy értem, hogy INGYENES a hívásuk.


Betegszoba.hu internetes oldal? Webbeteg.hu internetes oldal?


Ui: akár a Magyar Orvosi Kamarához is fordulhatsz segítségért a legvégső esetben. (Hétfőtől csütörtökig 10 és 14 óra között állnak mindenféle ügyben rendelkezésre.)

2021. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát menjél el egy másik fogorvoshoz!
2021. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!