Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki hogy esett, ha volt ilyen,...

Ki hogy esett, ha volt ilyen, teherbe fogamzásgátló normális szedése mellett?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális szedés mellett sztem nem lehet. Vagy volt kozben valami betegseg, gyógyszer szedes pl antibiotikum, vagy sok órás csúszás a bevételnél.
2020. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért hallom gyakran? Sokszor elbizonytalanodom
2020. jan. 28. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Volt pl egy ismerősömnek az ismerőse aki azt állította hogy az ő szervezete hozzászokott a bogyóhoz es mar nem hatott ezert esett teherbe. Na hat ez akkora kamu hogy csodálkozom nem borult rá a ház. Ilyen NINCS. Mint aki azt mondja hogy gumi mellett teherbe esett. Ja mert vagy carul huzta fel a gumit es leesett vagy kiszakadt, vagy neha neha betettek neki anélkül is.
2020. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem eshet maxszimum akkor ha lejárt gyógyszert szed be, de azt azért nyilván minden normális ember megnézi nem járt e le gyógyszere

Meg ugye amikor megy az ember hasa, hány, bizonyos antibiotikumok, és a kihagyott vagy késett tabletták

2020. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Èn antibiotikum kúra miatt hagytam ki na teherbe is estem 5 èvig szedtem rendszeresen.
2020. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért hallod ilyen sokszor, mert sokan nem vallják be, pláne itt, hogy nem szedték rendesen. Nekem is több ismerősöm van, aki tabletta mellett lett terhes, utólag kiderült, hogy az egyikük pl elfelejtette nyaralásra elvinni a tablettát, és gondolta nem baj, ha pár nap kimarad, a másikuk pedig antibiotikumot szedett mellette, a harmadik ún. minipill-t szedett össze-vissza, aminél nagyon fontos, hogy szinte pecre pontosan vegyük be, a negyedik úgy gondolta, hogy ha évekig szedte, akkor nem gond, ha egy egész hónapot kihagy, mert addig úgysem ürül ki a tabletta. Ha valaki rendesen szedi a tablettát, akkor szinte kizárt a terhesség, ez a legbiztosabb védekezési módszer.
2020. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!