Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Korán reggel nem megy a...

Korán reggel nem megy a wécézés. Miert? Több lent!

Figyelt kérdés
Egyik nap delelott, masik delutan jarok dolgozni. Amikor delelott, akkor 6-fel 7 kor kelek es ilyenkor nem tudok wcre menni. Amikor kesobb kelek mondjuk 9 korul, akkor rogton sikerul. Eszem sok rostosat, sportolok, reggel ehgyomorra vizet, majd kavet iszok es semmi. Mindig 9-10 korul indul be az anyagcserem, de akkor mar munkahelyen vagyok, es ott nem megy a dolog, es egesznap csak szenvedek. Mit tehetnek, hogy kora reggel is beinduljon az anyagcserem?

2015. nov. 9. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A szervezet nem nagyon tud hozzászokni ekkora változásokhoz. Én is sokszor vagyok hasonlóan. Próbálj meg korábban lefeküdni előtte lévő este, az talán segít.
2015. nov. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb ha erőlteted. Majd menni kell, ha szükséges. Nem előirás.
2015. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak munkaba nem tudok akarmikor elmenni. Ezert egesznap hasfajassal kuszkodok.
2015. nov. 9. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert ez nem így működik. Egyesek azt terjesztik, hogy minden reggel aztán kakálni kell ám! Hát nem. MIért kéne? Akkor kell, ha jön az inger.
2015. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szarni akkor menj, amikor megjön az inger. Kár ezen tipródni. Ha meg mindenképp reggel akarsz, igyál meg felkelés után két pohár vizet. Egyébként is jót tesz, és még a bélműködést is beindítja.
2015. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!