Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hetek óta labilis vagyok,...

Hetek óta labilis vagyok, próbáltam keresni rá valami gyógyszert de nem találtam?

Figyelt kérdés

Egész életemben stresszes voltam, depressziós de sosem jártam pszichológushoz szóval mára már betokosodtam. Nem tudnék már ezen változtatni, ezért is kerestem helyette olyan gyógyszereket, italokat ami megnyugtat, boldoggá tesz. Mikor jön a depresszió senki se tud segíteni, több órán át szenvedek. Természetes hatóanyagú étrendkiegészítőket már próbáltam de az kevésnek bizonyult. Görcsösen keresem a megoldást, az alkohol csak még rosszabbá tette a dolgot, ezért kérdés az lenne, hogy ven-e olyan vény nélkül kapható gyógyszer vagy akármi ami antidepresszáns hatású? Hangulatjavító vagy stresszoldó?


Nagyon megköszönném, nem merek orvoshoz menni, és a stressz ráment a vesémre meg a beleimre... Hasmenéssel küzdök és folyamatos álmossággal, levertséggel. Hangulatingadozásaim vannak és fáj a fejem. Először megpróbálnám magam intézni, és csak azután orvos, ha már nincs más lehetőség.


2021. aug. 16. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Értem, tehát előbb mérgezed magad mindenféle szemét szarral, csak ne kelljen pl kimenni sétálni, futni, jógázni, satöbbi?
2021. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs, és nem ok nélkül. Irány a doki.
2021. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es Nem szereek futni, meg mi értelme? Sétálok sokat, a jóga meg undorító, nem nekem való.


Biztos hogy van, hisz én is találtam neten, ne írjátok hogy nincs. Csak sajnos nem tudom megrendelni a Rivotrillt magyarban, külföldről meg sok idő és drága a díjszabás miatt.

2021. aug. 16. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, szedjed marokszámra a gyógyszereket, a tüneti kezelés biztos megszünteti a probléma forrását is, igaz?
2021. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is vényköteles-és nem ok nélkül. Az antidepresszáns pont nem az a kategória amit hasraütésszerűen, orvosi felügyelet nélkül kéne szedni.
2021. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezért szeretnék olyat venni ami hasonló hatású de nem az a neve. Vagy mellékhatása a nyugatás, vagy oxitocin termelés. Én csak ezt szeretném, különben előbb utóbb lejjebb süllyedek és a pszichológus sem tud rajtam segíteni.


Tüneti kezelés kell mert az okát nem tudom. A fejem tiszta, csak mintha a testem akarna szétszakadni, a mellkasom. A lelkem össeszorul, pánikolok, stresszelek, szorít. Hangulatingadozásaim vannak.


Volt hangulatjavító amit szedtem, attól elmúltak ezek a dolgok és nem marokszámra szedtem. Heti 2-3-at, de az már nincs.

2021. aug. 16. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból mondom a dokit. Negyed óra alatt meghallgatnak, felírják a megfelelő gyógyszert, és hónapokig nincs gondod rá.
2021. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!