Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Durván 1 hónapja jelent meg a...

Durván 1 hónapja jelent meg a péniszemen pirossodás a makkon, meg a makk alatti bőrön,egyik nap enyhébben, másik nap jobban pirossas, néha viszket is,gyógyszert nem próbáltam talán gomba lehet az oka?

Figyelt kérdés
Még régen, ha jól emlékszem volt hasonló, de nem viszketett csak piros volt, és 1-2 nap után elmúlt.

2020. szept. 19. 17:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Micsoda esik le? ezt nem értem.
2020. szept. 19. 17:34
 2/10 anonim ***** válasza:

nem ismered a viccet?


- Doktor úr, nagy az én problémám. Napok óta fáj a nemi szervem, és már teljesen feketévé színeződött. Az orvos elkezdi nézegetni a férfi farkát, húzogatja, nyomkodja.

- Doktor úr, ugye nincs semmi baj, mondja, hogy nem kell levágni!

- Levágni? Ugyan, leesik ez magától is.

2020. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
óh, nem ismertem most már értem, de azt hogy nem kell orvoshoz mennem azt komolyan mondtad?
2020. szept. 19. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
"Még régen, ha jól emlékszem volt hasonló, ..." Elárulnád a korodat?
2020. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mellékelj képet a foltról, nem kell az egész szerszámot belinkelni, csak hogy lássuk mennyire súlyos.
2020. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha felnőtt vagy és szexuális életet élsz - esetleg nem állandó partnerrel -, akkor lehet ez esetleg nemi betegség is. orvosnak kéne látni.
2020. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A pirosodás több minden is okozhatja. Kicsíphette a vizelet, gomba, baci vagy vírus.


Az hogy magadtól kezdd el kezelgetni többet is árthat, mint használhat, szóval a helyedben neogranormonnal bekenném, hátha enyhít a viszketés én, mivel hámosító hatása van. Ha pedig 2 nap múlva sem javul, akkor elmennék dokihoz.

2020. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
18 a korom, nem élek szexuális életet már több mint egy fél éve.
2020. szept. 19. 17:59
 9/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ.
2020. szept. 19. 18:01
 10/10 anonim ***** válasza:
kankó
2020. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!