Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi a jó vérnyomás?

Mennyi a jó vérnyomás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megmértem anyu mérőjével, de nem tudom mennyi a jó.

Elégfurán érzem magam.



2021. aug. 16. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Bátor volt, ügyes vagy! Anyukádat sem ártana felhívni!
2021. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A sztori folytatása?
2021. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, 1,4..12 vagyok. Aggódtam érted!
2021. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kórházban vagyok. Be tettek egy nagy gépbe, és valamit inekciót kaptam előtte, ami ilyen meleget okozott a kezemben.

Anyunak szóltak, aki mikor odajött csak sírt, de nem mondott semmit. Nekem senki nem ond semmit, csak anyu sírt de alig jött már ennie is kelett. :( A mellkasom most is fáj és nagyon szédülök. Egy ilyen pittyegő monitort figyelt az orvos, de ő sem mondott semit csak annyit, hogy anyukám szeret engem és legyek nyugodt itt nem kell fell félnem. De én már félek mert senki nem mond nekem semmit. :(

16 éves vagyok és még anyum se monta mi van. Alig jött be és csak sírt, de gyorsan szólt neki egy nő, hogy mennie kell. Mi történit velem? :(

2021. aug. 17. 22:38
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nem tudom. Neked viszont minden jogod megvan hozzá, a nővérektől simán lehet kérdezni. Ha terelnek, amikor vizit van és bejönnek, hogy hogy vannak, is kérdezd meg, hogy ezt te is szeretnéd tudni!

Anyukád sírása semmit nem jelent, én is megijedtem, pedig nem az én gyerekem vagy!

2021. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
rhabdomyosarcoma, ami áttétet okoott a tüdőbe, és a vesébe. Ezt az orvos mondta, bár semmit nem értek belőle csak egy másik rvosnak mondta.
2021. aug. 18. 22:19
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nehéz erre mit mondani. Sok erőt kívánok neked a továbbiakban. Remélem még fogsz gyógyulni.
2021. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!