Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez ellen mit tudok tenni?

Ez ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ha iskoláról van szó, elkezdek idegeskedni. Ugye mindjárt évnyitó, pl megpróbáltam magam a koránfekvésre rászoktatni, de egyből amint becsukom a szemem ideges leszek. Vagy utolsó estén is már eléggé ideges vagyok. De ha csak egy ünnepség van, amit mi rendezünk(osztályommal), akkor előtte már majdnem bedobom a taccsot annyira ideges vagyok. Felelésnél szintúgy ideges szoktam lenni. Nincs valami ötletetek, hogy mit tehetnék? Szeretném "várni" az iskolát, hogy ne menjen rá az utolsó két napom, de egyszerűen ideges vagyok....


Aki tud valami megoldást, kérem írjon:( Köszönöm szépen.


2010. aug. 30. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

- szívj el egy jointot

- menj el egy masszázsra

- beszélgess a szüleiddel

2010. szept. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:9 ezek közül egyértelműen az utolsóra szavazok:)
2010. szept. 7. 19:08
 3/6 anonim válasza:

Nem tudom keresztény vagy-e, én igen.Azt javasolnám hogy próbálj meg beszélni istennel,azaz imádkozni.Ha ha hiszel benne ő tud segíteni.Nekem szokott segíteni ha ideges vagyok vagy félek valamitől.Pl:ma a fogorvostól:)

Remélem nem haragszol ezért a válaszért.

Szia!

2010. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem haragszom, sőt, én is hiszek Istenben:)

Köszönöm, megpróbálom:)

2010. szept. 8. 20:28
 5/6 anonim válasza:

Ennek örülök!

Isten áldjon téged!:)

2010. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálam is ez a helyzet, ilyenkor általában zenét hallgatok vagy megnézem a RoD OVA-kat. de hogy általánosabban mondjam, próbáld meg felpörgetni az agyad, teljes figyelmet szentelni valamire, elvonni a figyelmed a feladatról és közben csak üldögélj nyugodtan. az agyad a sok ingertől elfárad, de a tested pihen. lefekvéskor pedig még mindig csak a friss infókra gondolsz és nem arra mi idegesít.

de ha ez az idegeskedés annyira komoly, hogy rosszul vagy, hányinger, fejfájás, akkor keress fel egy pszihomókust, hátha tud hasznosat mondani.

2010. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!