Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Máshol is sokan fáztak meg...

Máshol is sokan fáztak meg mostanában?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Nem. Aki foglalkozik napi szinten testi és lelki egészségével az nem lesz beteg.

Sőt, az is segít,ha az időjárásnak megfelelően öltözik fel valaki.

2021. aug. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hirtelen hűlt le az idő, ennyi épp elég a megfázáshoz.
2021. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért is lett 0%-os az 1. válaszom? Talán valakiknek nem tetszik a színtiszta igazság?
2021. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első és harmadik válaszoló:

Én nem szavaztam, de úgy gondolom azért szavaztak le mert nem minden esetben van igazad.

Én például odafigyelek a testi és lelki egészségemre, vitaminokra, mozgásra mindenre, mégis előfordul, hogy vagyok beteg, mert gyerekek között dolgozom akiktől hamar elkapok valamit.

Én is múlt héten nem éreztem a legjobban magam, egyik éjjel eléggé fáztam, még plédet is kellett elővennem.

2021. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

#4

Csak az lesz beteg, aki arra fogékony. Emberekkel dolgozom, nem vagyok sose beteg.

Gondolom te azért lehetsz beteg, mivel a gyerekek idegileg lefárasztanak, stresszelsz, ezek pedig mind a betegség meleg ágyai.


Vizsgáld meg lelki szinten, hogy mennyire vagy leterhelve, mennyire vagy stresszes..stb.

2021. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
#4 Direkt nem méltatta válaszra senki, te is láthatod, hogy nincs értelme... 🤷‍♀️🤦‍♀️
2021. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!